Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Gitarowe impresje - Traumhafte Gitarren Impressionen

Album zawiera wyjątkowy zbiór pasaży gitarowych wybranych z bogatej twórczości legendarnego niemieckiego muzyka i terapeuty dr. Arnda Steina. Większość z nich znajdą Państwo w naszej ofercie. 

Traumhafte Gitarren Impressionen - Gitarowe impresje (RFM)

Nowy

Czas albumu: 51 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

39,50 zł

 • Płyta CD
  39,50 zł
 • Płyta CD-ROM
  29,50 zł
 • MP3 CD/USB *
  29,50 zł
 • MP3+Pendrive *
  29,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 51 min. / 64 bmp - tempo wolne
Instrumenty Instrument przewodni we wszystkich utworach: gitara
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Album zawiera wyjątkowy zbiór pasaży gitarowych wybranych z bogatej twórczości legendarnego niemieckiego muzyka i terapeuty dr. Arnda Steina. Większość z nich znajdą Państwo w naszej ofercie. Jego twórczość to muzyka relaksacyjna oraz terapeutyczna, nazywana często muzyką wellness. To dźwięki wspaniale wpływające na poprawę samopoczucia i jakość życia. Wysoka jakość nagrań i melodyjne, spokojne aranżacje, w których gitara stanowi instrument przewodni, to prawdziwe lekarstwo dla duszy i ciała.

Rytmika płyty została dostosowana do naturalnego rytmu człowieka wynoszącego 60 uderzeń na minutę. Wpływa to pozytywnie na organizm, wycisza i perfekcyjnie relaksuje. Muzyka relaksacyjna Arnda Steina ze względu na swój charakter i jakość wykorzystywana jest od wielu lat z powodzeniem w muzykoterapii oraz w edukacji.

Album „Gitarowe Impresje“ to idealny sposób na relaksację zarówno podczas pracy jak i zaciszu domowym. Może stanowić tło treningu autogennego, medytacji oraz wspaniałe uzupełnienie zabiegów kosmetycznych spa i wellness. Znajduje również zastosowanie w hotelach, restauracjach, pasażach handlowych oraz wszędzie tam gdzie spokojna instrumentalna muzyka może wpływać na samopoczucie klienta.

Album można nabyć rownież w zestawie promocyjnym Instrumentalne TRIO.

Opinie:

Oceń 

muzyka bardzo relaksująca

słucham prawie codziennie i nie nudzi się wcale bardzo dziękuję

Oceń 

bardzo lubię giarę w wszelkich odmianach

Takiej jeszcze nigdy wcześniej nie słyszałem bo unikam koszyków w sklepie z napisem muzyka relaksacyjna każda płyta po 5 zł.
Gdybym się nie zraził to może wczęśniej bym tu trafił bo macie sporo fajnej muzyki w doskonałej jakości.

Oceń 

Przepiękna składanka

The best of Guitar of Arnd Stein - cukiereczki dla ucha.

Oceń 

Dla mnie najlpesza płyta

No chyba że zebrać wszystkie płyty z których pochodzą nagrania i wtedy będę miała więcej ulubionych. To wynika jednak z tego że ja bardzo lubię gitarę i to dokładnie taką jak jest na tych płytach.

Oceń 

podoba sie i już

czy gitara to ulubiony instrument naszego narodu? tak wygląda z reakcji klientek. A może kobiety wolą gitarę od saksofonu?
Mi zdecydowanie gitara najbardziej przypada do gustu i to chyba każdy rodzaj gitar, takie starsze z żyłkowymi strunami i te nowoczesne też.

Oceń 

Doskonała płyta do poczekalni

To zdecydowanie najlepsza muzyka do poczekalni z tych 4 które zakupiliśmy w zestawie. Reszta też dobra ale ta nadaje się najlepiej. Gitara to najpiękniejszy i bardzo uniwersalny instrument bo potrafi relaksować i dodawać energii lub przenosić gdzieś daleko w piękny świat muzyki...

Oceń 

uwielgiam gitarę

Gitara to instrument stworzony do głębokiej relaksacji i odpoczynku. Chętnie nauczyłabym się na niej grać ale pewnie wtedy straciłaby właściwości relaksacyjna.

Oceń 

6 strun

sześć strun zawsze górą i to nie tylko do relaksacji. polecam jako tło do spotkań jedzenia itd...

Oceń 

Najlpeszy instrument

Gitara to najlepszy instrument relaksacyjny jaki znam. Wszystko z ładą gitarą koi duszę.
Ta marka ma wspaniałe gitary godne polecania można słuchać nie wyciągając z odtwarzacza.

Oceń 

Gitara w kawiarence

Piękne pasaże gitarowe. Muzyka lekka i przyjemna. Klienci w kawiarni zadowoleni :-)

Oceń 

Bardzo fajna muzyka i klimat. Polecam nie tylko tym co lubią gitarę ;-) Ekspresowa wysyłka , polecam!!

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Traumhafte Gitarren Impressionen - Gitarowe impresje (RFM)

Traumhafte Gitarren Impressionen - Gitarowe impresje (RFM)

Album zawiera wyjątkowy zbiór pasaży gitarowych wybranych z bogatej twórczości legendarnego niemieckiego muzyka i terapeuty dr. Arnda Steina. Większość z nich znajdą Państwo w naszej ofercie. 

Kategorie:

Albumy online , Muzyka do poczekalni, Muzyka online, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do apteki, muzyka do drogerii, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, muzyka do nauki , Arnd Stein VTM, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., składanki VTM, Składanki muzyczne, muzyka i śpiew ptaków, Muzyka i natura, muzyka gitarowa, Muzyka instrumentalna, do galerii handlowej, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, muzyka relaksacyjna, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat