Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Nad morzem - Am Meer

Melodyjne dźwięki gitary, delikatne, impresjonistyczne nutami saksofonu i pobudzające akordy fortepianu - to połączenie działa na organizm oczyszczająco, podobnie jak spacer nad brzegiem morza. Przejrzyste i lekkie kompozycje wspaniale nadające się zarówno do relaksacji jak i odpoczynku.

Am Meer - Nad morzem (RFM)

Nowy

Czas albumu: 60 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

59,50 zł

 • Płyta CD
  59,50 zł
 • Płyta CD-ROM
  39,50 zł
 • MP3 CD/USB *
  39,50 zł
 • MP3+Pendrive *
  39,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Melodyjne dźwięki gitary, delikatne, impresjonistyczne nutami saksofonu i pobudzające akordy fortepianu - to połączenie działa na organizm oczyszczająco, podobnie jak spacer nad brzegiem morza. Przejrzyste i lekkie kompozycje wspaniale nadające się zarówno do relaksacji, odpoczynku a nawet medytacji. (Album zdobywa drugą złotą płytą w Niemczech za kolejne 100.000 sprzedanych egzemplarzy.)

Szum fal morskich to jeden z najskuteczniej relaksujących odgłosów, jaki stworzyła natura. Na tej płycie dźwięk morza został uzupełniony melodyjnymi dźwiękami gitary, delikatnymi, impresjonistycznymi nutami saksofonu i pobudzającymi akordami fortepianu. Zarówno dla pierwszej jak i drugiej części albumu zadaniem nadrzędnym jest relaksacja. Odgłosy delfinów towarzyszące części drugiej dają każdemu słuchaczowi dodatkową możliwość tworzenia przepięknych obrazów. Tak działająca świadomość pogłębia oddziaływanie terapeutyczne tego przepięknego pełnego tajemnic albumu.

 1. Nad morzem cz.1 – muzyka relaksacyjna bez odgłosów natury 
  Czas trwania części pierwszej: 30:04 (minut:sekund)
 2. Nad morzem cz.2 – muzyka relaksacyjna z szumem morza i śpiewem delfinów 
  Czas trwania części drugiej 32:20 (minut:sekund)

Ten album należy do serii muzykoterapeutycznej, w której czas nagrań w utworu wynosi nie przerwanie 30 minut.

Marka / Producent: VTM Dr Stein

Opinie:

Oceń 

muzyka relaksacyjna przez bardzo duże M

Moja ulubiona płyta z kolekcji muzyka relaksacyjna

Oceń 

najlepsza płyta od VTM

tutaj Arnd Stein przechodził sam siebie, melodie które zapadają na długo w pamięci

Oceń 

słodka płyta

bardzo relaksująca muzyka

Oceń 

Ten kto wymyślił te elodie niech żyje 300 lat

To jest muzyka prawdziwie relaksacyjna która przeżyje kilka pokoleń. Moja płyta jest już tak zdarta że na wszelki wypadek zamówiła sobie jeną na zapas. Nie przeżyłabym dnia w którym okazałoby się że nie mogę słuchać tej muzyki. Nie słucham jej codziennie ale wystarczająco często aby się móc o to obwiać.

Oceń 

dziękuję za taki piękny sklep

mogę tylko podziękować że jest takie miejsce gdzie można zamawiać tak piękną muzykę. Dziękuję i polecam jak tylko będę miała komu.

Oceń 

jestem oczarowana ta muzyką

Bardzo piękne utwory i piękne połączenie z naturą. Doskonały zestaw do domu i salonu.Nigdy nie pomyślałaby o tym że zabiorę muzykę z pracy do domu.

Oceń 

cud cudo cudowna muzyka do relaksacji

Tego się nie słucha to się wchłania i trawi dla zdrowia ciała i duszy. Relaksacja i regeneracja przy pomocy muzyki to jest coś czego ludzie nie doceniają. Ja tak . Polecam wypróbować, nie ma skutków ubocznych, nie obciąża żołądka i ni ma terminu przydatności. Czy czegoś jeszcze brak? Działa doskonale, wystarczy posłuchać i się nieco wyciszyć aby działania było odczuwalne.

Oceń 

przepiękna muzyka relaksująca

to moja ulubiona płyta mam ja od wielu lat i co jakiś czas dokupuję sobie kolejne ale ta jest bez konkurencji, od niej warto zacząć bo sprawia wiele, bardzo wiele radości.

Oceń 

świat muzyki relaksacyjnaj jest pięknym światem

Również ta muzyka wypełnia mnie ciepłem i wyzwala gęsią skórkę. Melodie fletu brzmią trochę nostalgicznie, ale są piękne. Jestem osobą niewidomą a więc ma inne podejście do muzyki i zupełnie inne problemu z codziennym życiem ta muzyka to jednak dla mnie prawdziwe błogosławieństwo. Siadam całkiem spokojny i mogę i mogę całą godzinę słuchać tak pięknej, relaksującej i uspokajającej mnie całkowicie muzyki.

Oceń 

muzyka do Reiki i masażu

Dzięki, za tę wspaniałą muzykę. Moi klienci korzystają z masażu olejkami aromaterapeutycznymi lub zabiegów REIKI.

Oceń 

moc muzyki i morza może ratować życie

Nie na darmo ten album był lub nadal jest jednym z najlepiej przedających się płyt z muzyką relaksacyjną. Ta wymarzona muzyka "utrzymywała mnie wiele razy przy życiu" w prawdziwym znaczeniu tego słowa. Kiedy już nic się nie udaje, kiedy chcesz tym wszystkim pieprznąć i spadasz coraz niżej i niżej… to wystarczyło bym usłyszała "By the Sea", by znowu wstać i iść. Dziękuję za tak pięknie i skutecznie działającą muzykę.

Oceń 

Ta płyta z pewnością przemawia do wszystkich nawet tych osób, które nie są szczególnie zainteresowane muzyką relaksacyjną, lub które mają z nia złe doświadczenia. Wirtuozowskie przejścia fortepianowe, fletowe i saksofonowe, połączone z delikatnym szumem morza, budzą uczucia wakacji - szczególnie dla osób lubiących morze tak jak ja.

Oceń 

Relaksacyjna klasyka

To pierwsza płyta z muzyką relaksacyjna którą przywiozłam chyba ze 20 lat temu z Niemiec. Płyta się zniszczyła i tu niespodzianka można ją kupić w Polsce. Super obsługa, dziękuję wam i będę polecać ten sklep.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

Zakochałam się w tej muzyce

Oceń 

Oczyszcza i bardzo fajnie pomaga zasypiać, jestem mile zaskoczona

Oceń 

bardzo dobra muzyka relaksacyjna

Ta płyta przemówi do każdego kto szuka dobrej muzyki relaksacyjnej i nie może jej znaleźć. Wirtuoz fortepianu, fletu i saksofonu i te delikatne melodyjne przejścia. Dla wszystkich którzy lubią morze oraz tych który za nim nie przepadają. Ciekawe rozwiązanie z tym podziałem na dwie części. Mi się podobają obydwie.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

Wakacje

Sporo pięknych melodii i delikatne fale odnawiają moje letnie wakacje nad Morzem Północnym. Pływam sobie teraz przy plaży moich wspomnień. Wielkie dzięki za tak wspaniały muzyczny prezent.

Oceń 

Moja perełka

Prawdziwa perełka muzyki relaksacyjnej. I do tego to połączenie raz z naturą i raz bez. Jestem zauroczona taką pozycją i nie tylko tą.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Am Meer - Nad morzem (RFM)

Am Meer - Nad morzem (RFM)

Melodyjne dźwięki gitary, delikatne, impresjonistyczne nutami saksofonu i pobudzające akordy fortepianu - to połączenie działa na organizm oczyszczająco, podobnie jak spacer nad brzegiem morza. Przejrzyste i lekkie kompozycje wspaniale nadające się zarówno do relaksacji jak i odpoczynku.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Muzyka 30/30, Muzyka bez przerw, tempo spoczynkowe 60 bmp, 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do toalety , muzyka do szatni, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, Muzyka do prezentacji, muzyka do drogerii, do galerii sztuki, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , muzyka uspokajająca, instrumentalna, muzyka z naturą, Muzyka do masażu, muzyka do nauki , muzyka do relaksacji, poprawiająca samopoczucie, muzyka antystresowa, muzyka terapeutyczna, Arnd Stein VTM, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Złote i platynowe płyty, muzyka i odgłosy morza, Muzyka i natura, Muzyka romantyczna, Muzyka instrumentalna, Muzyka SPA & Wellness, muzyka do Pilates, Muzyka do ćwiczeń, Muzyka do produkcji, do galerii handlowej, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka dla kobiet w ciąży, Muzyka lecznicza, muzyka tła, muzyka relaksacyjna, new age, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat