Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Aktualności

Informacje

Publikacje

Harmonia Życia - Balance of Life

Muzyka z tego albumu to eliksir na odzyskanie psychicznej jak i fizycznej równowagi Spokojne pasaże fortepianowe jaki i gitary klasycznej napełniają słuchacza pozytywną energię i optymizmem.

Balance of Life - Harmonia Życia (RFM)

Nowy

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

46,50 zł

  • Płyta CD
    46,50 zł
  • MP3 CD-R *
    36,50 zł
  • MP3 Pendrive *
    36,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

Pobranie Online

+48 605 300 028
Czas / Tempo 59 min. / 45 bmp - tempo bardzo powolne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Muzyka z tego albumu to eliksir na odzyskanie psychicznej jak i fizycznej równowagi Spokojne pasaże fortepianowe jaki i gitary klasycznej napełniają słuchacza pozytywną energię i optymizmem. Nowoczesna aranżacja, niebanalne melodie i doskonała produkcja muzyczna to gwarancja sukcesu w terapii muzyką.

Ta uniwersalna muzyka sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i muzyczne tło zabiegów kosmetycznych oraz ćwiczeń odprężających i relaksujących.

Opinie:

Oceń 

Doskonała

Cudowna muzyka do relaksacji i odpoczynku. Moje myśli sa w obłokach i tam wypoczywają.

Oceń 

polecam sklep i obsługę

szybko fachowo i jakość muzyki na pięć gwiazdek a to dla mnie jest najważniejsze. To już słychać w próbkach na sklepie że to prawdziwa muzyka a nie przegrywana z mp3.

Oceń 

Muzyka relaksacyjna do jogi

Dla mnie to jest muzyka do porannej jogi, od kiedy mam tą płytę ćwiczy mi się znacznie przyjemniej.

Oceń 

super

Oceń 

Cudo do salonu kosmetycznego

Bardzo fantastyczna płyta, nasi klienci bardzo lubią taką profesjonalna muzykę do relaksacji. Mówią że przy niej się dobrze wypoczywa.

Oceń 

Spokuj

wyciszam się przy tej muzyce i słucham jej cały czas

Oceń 

Przy tym da się maksymalnie ćwiczyć !

Oceń 

super muza

więcej takich nut

Oceń 

Sekret

Ta płyta ma jakąś ukrytą energię w sobie. Można słuchać rano w ciągu dnia i wieczorem, to dziwne że się nie nudzi. Słuchają zawsze czekam na ten utwór z mową elfów i się zarazem cieszę jak i smucę że to już koniec i trzeba wstać w wcisnąć guzik play.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Balance of Life - Harmonia Życia (RFM)

Balance of Life - Harmonia Życia (RFM)

Muzyka z tego albumu to eliksir na odzyskanie psychicznej jak i fizycznej równowagi Spokojne pasaże fortepianowe jaki i gitary klasycznej napełniają słuchacza pozytywną energię i optymizmem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Klubowy Chillout, Muzykoterapia, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do relaksacji, 40-48 bmp - bardzo powolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do Tai Chi, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, do głębokiej relaksacji, do głębokiej relaksacji, muzyka uspokajająca, instrumentalna, muzyka ambientowa, Muzyka do masażu, muzyka do relaksacji, muzyka antystresowa, muzyka terapeutyczna, Free Music Records, do ćwiczeń i treningu, muzyka do słuchania, Muzyka do ..., Muzyka SPA & Wellness, muzyka do Reki, muzyka do Pilates, muzyka do Yogi, Muzyka do ćwiczeń, muzyka do spa, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka dla kobiet w ciąży, Muzyka lecznicza, muzyka tła, muzyka relaksacyjna, new age, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat