Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Publikacje

Informacje

Aktualności

Goa - The voice of India - Goa - głos Indii

Obrazowa, pełna uczuć muzyka, łącząca historię z nowoczesnością. Tradycyjne, analogowe brzmienie sitaru oraz tablas, w połączeniu z fortepianem i współczesnymi brzmieniami syntezatorów zabierają słuchacza we wspaniałą podróż w czasie.

Goa - The voice of India - Goa - głos Indii (RFM)

Nowy

Czas albumu: 61 min.

Produkt dostępny od ręki.

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

46,00 zł

 • Płyta CD
  46,00 zł
 • Płyta MP3 *
  38,00 zł
 • Pendrive MP3 *
  36,00 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

Pobranie Online

+48 605 300 028
Czas / Tempo 61 min. / 78 bmp - tempo szybsze
Wokal Część utworów posiada warstwę wokalną.
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Obrazowa, pełna uczuć muzyka, łącząca historię z nowoczesnością. Tradycyjne, analogowe brzmienie sitaru oraz tablas, w połączeniu z fortepianem i współczesnymi brzmieniami syntezatorów zabierają słuchacza we wspaniałą podróż w czasie – od starożytnych do współczesnych Indii. Stara kultura przepełniona jest melancholią i spokojem, nowa - radością życia i optymizmem. Razem tworzą wyjątkowy nastrój, sprzyjający relaksacji i poprawie samopoczucia.

Opinie:

Oceń 

Doskonała muzyka do odpoczynku iu relaksacji

J.w.

Oceń 

doskonała muzyka do relaksacji

cudowne dźwięki, ukojenia i pełny relaks

Oceń 

Indyjska muzyka relaksacyjna

Nigdy nie byłam w Indiach i nigdy nie słuchałam czegoś podobnego. To jest piękne. Ta muzyka i te głosy są cudownie relaksacyjna pozwalają odpływać. Dzięki tej muzyce nabrałam ochoty na podóż do Indii.

Oceń 

Mnie ta muzyka podnieca jak narkotyk

To czyste endorfiny płyną sobie po pięcioliniach jak tego słucham. Relaksacja z muzyką i przypływ pozytywnej energii jest gwarantowany. Pewnie nie każdego to tak działa ale na mnie zadziałało na 101%. Dziękuję.

Oceń 

trudno opisać w jednym zdaniu

To jest przecudowna pozycja zawierająca wszystko co powinna przekazywać muzyka.

Oceń 

Hana

Za każdym razem gdy jej słucham odkrywam coś więcej...i coraz bardziej się zakochuję ...

Oceń 

prawdziwy skarb

Muzyka super wokale są tak niesamowite że ciary przechodzą uwielbiam tą płytę.

Oceń 

Relaksacja z muzką indyjską?

Super

Oceń 

Jakiś czas temu piłkę u Was płytę Gaia. Mam dylemat, która jest lepsza, ale obie mi się podobają, choć chyba bardziej klimat Indii oddaje Goa.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

Romantyczne

Bezgranicznie romantyczne te nagrania, zaskakująca cała płyta, pozytywnie, dzięki za pozytywną energię, pomaga mi w życiu

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

Bardzo, bardzo

Bardzo, bardzo, bardzo fajna płyta. Nastrojowe i tajemnicze wokale, wyjątkowe podkłady i instrumenty czynią z tego albumu prawdziwe cudo godne polecenia. Relaksacja, edukacja i dawka energii w jednym pliku. Gratulacje.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

Jestem przemile zaskoczona taką muzyką. Nigdy nie myślałam, że lubię indyjską muzykę. Wyjątkowo pozytywna muzyka dodaje energii i umila pracę nawet na drugiej zmianie.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Goa - The voice of India - Goa - głos Indii (RFM)

Goa - The voice of India - Goa - głos Indii (RFM)

Obrazowa, pełna uczuć muzyka, łącząca historię z nowoczesnością. Tradycyjne, analogowe brzmienie sitaru oraz tablas, w połączeniu z fortepianem i współczesnymi brzmieniami syntezatorów zabierają słuchacza we wspaniałą podróż w czasie.

Kategorie:

Produkty polecane , Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do relaksacji, instrumenty etniczne, do biura podróży , 77-90 bmp - szybsze, Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka dla stacji benzynowej, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka indyjska , sitar, bansuri i tabla, muzyka biesiadna, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, etniczna, muzyka śpiewana , folk , POP, muzyka do nauki , Free Music Records, muzyka do samochodu, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Muzyka do ..., Muzyka instrumentalna, Muzyka śpiewana, Muzyka etniczna, Muzyka świata, Muzyka do samochodu, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, Muzyka do lokalu, muzyka tła, muzyka relaksacyjna, chill out, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat