Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Chillin Paradise - Rajski Chillout

Rajski Chillout to uzupełnienie serii wyjątkowo bogato i ciekawie zaaranżowanej serii Chillout - Life Balace Music. W serii tej ukazały się dotychczas albumy Chillin Me Softly i Chillin Fantasy. Muzyka relaksacyjna poprawiająca samopoczucie.

Chillin Paradise - Rajski Chillout (RFM)

Nowy

Czas albumu: 40 min.

Produkt dostępny od ręki.

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

42,50 zł

 • Audio CD
  42,50 zł
 • Płyta CD-R SPG
  32,50 zł
 • MP3 na CD-R *
  32,50 zł
 • MP3+Pendrive *
  32,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Rajski Chillout to uzupełnienie serii wyjątkowo bogato i ciekawie zaaranżowanej serii Chillout - Life Balace Music. W serii tej ukazały się dotychczas albumy Chillin Me Softly i Chillin Fantasy. Urozmaicona instrumentacja oraz szeroka kolorystyka barw nadaje tej serii charakteru impresjonistycznego chilloutowego koncertu, w którym znajdziemy miejsce zarówno dla delikatnego brzmienia fletu jak i całej orkiestry symfonicznej. Album ten, bogaty w szybujące czasami tajemnicze dźwięki, dopełnione pasażami chóralnymi, zaprasza do rajskiego odpoczynku pobudzając słuchacza do marzeń. Tworzy również idealne tło muzyczne zarówno podczas wypoczynku w domu, jak i w spa lub podczas zabiegów kosmetycznych.

Opinie:

Oceń 

rajska muzyka relaksacyjna bez raju

raju nie trzeba jeśli się go potrafi stworzyć przy pomocy muzyki

Oceń 

bardzo uniwersalna muzyka relaksacyjna

z tym słowem relaksacyjna trzeba bardzo uważać bo relaks to nie praca a ta muzyka nadaje się według mnie również do pracy.

Oceń 

wszystkie trzy płyty są bardzo dobre

muzyka relaksacyjno odlotowo przyjemna

Oceń 

jestem w niebie jak tego słucham

muzyka relaksacyjna jakiej mało

Oceń 

Wiem że to nie jest najlpesza muzyka relaksacyjna na świecie

Dla mnie jest to jednak najlepsza muzyka która pozwala zapominać mi o wszystkim co złego otacza. To piękne jest i nic więcej.

Oceń 

Fenomen muzyczny do relaksacji

Fenomenalna muzyka relaksująca, mogę polecić z czystym sumieniem. Kupiłam i się zakochałam, ten gatunek stał się lekarstwem na złe samopoczucie - medycyna naturalna czyli muzykoterapia własna. Polecam szczerze.

Oceń 

Tak dokładnie o to chodziło

jak wyżej

Oceń 

szukam słucham i kupują

i tym sposobem mam ponad 10 płyt w kolekcji każda lepsza od poprzedniej, he he

Oceń 

dlaczego rajski

to jest fajna muzyka relaksacyjna i z rajem nie ma nic wspólnego

Oceń 

Doskonała muzyka do naszej knajpki

Takiej muzyki nie trzeba się wstydzić

Oceń 

nie najlepsze ale bardzo dobra

jak w tytule

Oceń 

Muzyka fantastyczna do restauracji

Chillin + Balance + Natura + Afryjka daje taki klimat w naszej restauracji że ludzie w czasie jedzenia chcą kupować ta muzykę która leci na sali.

Oceń 

wakacyjnie, miło, relaksacyjnie

Grają fajnie i to się tylko liczy, idzie tego słuchać w przeciwieństwie do płyty który kupiliśmy na Allegro za 99 zł.

Oceń 

te dźwięki przelewają się jak woda w stumieniu

Przepiękna melodia płynąca jak woda w strumieniu omijająca kamyczki i szemrząca piękne dźwięki które działają jak najlepszy balsam dla uszu i mojej duszy. To coś czego trzeba słuchać i słuchać. Mam wszystkie trzy z tej serii i każda jedna była lepsza od poprzedniej. Co będzie dalej?

Oceń 

spokojna i piękna do odpoczynku

przy takiej muzyce mogę odpoczywać godzinami

Oceń 

Milusińska muzyka relaksacyjna, polecam.

Oceń 

bardzo miło się tego słucha

Taka powinna być zawsze muzyka relaksacyjna. To nie trąci nudą do zasypiania ale muzyką która relaksuje i dodaje energii, nie wiem jak ale tak się dzieje. Odpoczywam przy tej muzyce po pracy i po 20 minutach słuchania mam ochotę aby coś zrobić, a nie zasypiać!!!! Tak powinna być muzyka! Relaksacja to naładowanie akumulatorów a nie lekarstwo na dobry sen. Do tego są inne produkty.

Oceń 

muzyka dla mnie

to do mnie trafia i mnie relaksuje niech sobie inni słuchają czego tylko chcą ja uwielbiam muzykę Steina.

Oceń 

Cudone melodia pełan relaksacjja i odpoczynek

To jest muzyka relaksacyjna której od dawna szukaliśmy. Bez ptaszków i deszczu a relaksacja pełna i całkowicie gwarantowana. Słuchamy tego szczególnie chętnie w czasie picia kawy i jedzenia ciastek... wiem spacer byłby lepszy ale... no właśnie muzyka jest czymś bez czego nie wyobrażam sobie życia. Ta z tego sklepu spełnia moje oczekiwania, mojego partnera też. A mamy doświadczenia bo i lata nasze stają się powili nie do policzenia;) polecam ten album z całego serca każdemu kto szuka dobrej muzyki relaksacyjnej.

Oceń 

bardzo miła płyta do relaksacji

To takie relaks z muzyką w stylu ładowania akumulatorów. Nie usypia ale relaksuje mnie maksymalnie taka myzka.

Oceń 

dla mnie bomba

dla mnie bomba, a dla żony rakieta, dzieci nie pytam bo mają dziwne upodobania;-)

Oceń 

fajne i już, co tu więcej pisać trzeba?

Oceń 

No i doczekaliśmy się nowości pana Steina, dlaczego tak mało nowości? Album spełnia jak zwykle moje oczekiwania a więc nie narzekam tylko chwalę.

Oceń 

Muzyka tak jak ma być....

No i to jest to o co chodzi w dobrej muzyce. Przyjemnie się tego słucha, trudno się nudzi, fajnie relaksuje czego więcej chcieć

Oceń 

Obrazowa muzyka

Bardzo obrazowa muzyka w mistrzowskim wykonaniu. Świetnie dobrane instrumenty i brzmienia no i głośność tak jak się należy. Jakoś inni tego nie potrafią mam wiele płyt i tylko te od was brzmią naprawdę dobrze, dokładnie tak jak ta. Polecam nie tylko do firmy. Ja mogę takiej muzyki słuchać w samochodzie, do śniadania, obiadu i kolacji.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Chillin Paradise - Rajski Chillout (RFM)

Chillin Paradise - Rajski Chillout (RFM)

Rajski Chillout to uzupełnienie serii wyjątkowo bogato i ciekawie zaaranżowanej serii Chillout - Life Balace Music. W serii tej ukazały się dotychczas albumy Chillin Me Softly i Chillin Fantasy. Muzyka relaksacyjna poprawiająca samopoczucie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Albumy MP3 , Albumy CD, tempo spoczynkowe 60 bmp, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , do biura podróży , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do przychodni , muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka do banku, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, muzyka do nauki , poprawiająca samopoczucie, Arnd Stein VTM, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Muzyka SPA & Wellness, do galerii handlowej, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, new age, chill out, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat