Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Publikacje

Informacje

Aktualności

Best of Chillout & Loungen - muzyka relaksacyjna bez opłat - okładka

Fascynującą muzyczna podróż dookoła świata autorstwa Arnd Steine. Różnorodność regionów geograficznych i kultur wraz szeroki spektrum inscenizowanych obrazów dźwiękowych przenosi słuchacza w bardzo ciepły i melodyjny świat marzeń. Muzyka relaksacyjna dla duszy i ciała.

Best of Chillout & Loungen - Najlepszy chillout (RFM)

Nowy

Czas albumu: 63 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

49,00 zł

  • Płyta CD
    59,50 zł
  • Płyta MP3 *
    45,00 zł
  • Pendrive MP3 *
    42,00 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 63 min. / 63 bmp - tempo wolne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Ta album to zbór utworów z ośmiu albumów autorstwa Arnd Steina tworzący fascynującą muzyczną podróż dookoła świata. Różnorodność regionów geograficznych i kultur wraz szeroki spektrum inscenizowanych obrazów dźwiękowych przenosi słuchacza w bardzo ciepły i melodyjny świat marzeń. Relaksująca muzyczna przerwa dla ciała i duszy.

Opinie:

Oceń 

Lubię muzykę doktora Steina

Tele w niej afirmacji i pozytywnej energii. To jest dla mnie prawdziwa muzyka relaksacyjna.

Oceń 

super składanka muzyki do relaksu

Kiedyś miała top hits a teraz mam okazję kupić znowu śmietankę tej muzyki relaksacyjnej która mi się wyjątkowo podoba. Trudno znaleźć w necie muzykę relaksacyjną podobnej jakości.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Best of Chillout & Loungen - Najlepszy chillout (RFM)

Best of Chillout & Loungen - Najlepszy chillout (RFM)

Fascynującą muzyczna podróż dookoła świata autorstwa Arnd Steine. Różnorodność regionów geograficznych i kultur wraz szeroki spektrum inscenizowanych obrazów dźwiękowych przenosi słuchacza w bardzo ciepły i melodyjny świat marzeń. Muzyka relaksacyjna dla duszy i ciała.

Kategorie:

Albumy online , Muzyka do poczekalni, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do relaksacji, 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do apteki, muzyka do drogerii, dla organizatorów imprez, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, Muzyka do masażu, muzyka do nauki , muzyka do relaksacji, poprawiająca samopoczucie, Arnd Stein VTM, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., składanki VTM, Składanki muzyczne, muzyka i śpiew ptaków, Muzyka i natura, Muzyka SPA & Wellness, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, muzyka relaksacyjna, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat