Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Easy Smooth - Łatwy smooth jazz muzyka relaksacyjna bez opłat

Łatwa i przyjemna w odbiorze muzyka z gatunku smooth jazz z elementami improwizacji, prostymi tematami muzycznymi oraz typową dla tego stylu harmonią. Główni protagoniści to akustyczny fortepian koncertowy, gitary z towarzyszeniem sekcji rytmicznej: perkusji, kontrabasu oraz e-pianina.

Easy Smooth - Łatwy smooth jazz (RFM)

Nowy

Czas albumu: 71 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

36,00 zł

  • Płyta CD-ROM
    36,00 zł
  • MP3 CD/USB *
    36,00 zł
  • MP3+Pendrive *
    36,00 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 71 min. / 97 bmp - tempo umiarkowane
Instrumenty fortepian, gitary, gitara basowa, saksofony, syntezatory, perkusja i instrumenty perkusyjne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Łatwy i przyjemny w odbiorze smooth jazz - muzyka do aktywnej relaksacji

Delikatna, bardzo dobrze brzmiąca muzyka z gatunku smooth jazz z elementami improwizacji, prostymi tematami muzycznymi oraz typową dla tego stylu harmonią. Główni protagoniści to akustyczny fortepian koncertowy, gitary z towarzyszeniem sekcji rytmicznej: perkusji, kontrabasu oraz e-pianina. Doskonałe muzyczne tło do restauracji, hotelu, klubu, salonu oraz wszędzie gdzie zależy nam na stworzeniu przyjemnej atmosfery sprzyjające zarówno prywatnym jaki biznesowym rozmowom jak i relaksacji.

Opinie:

Oceń 

jak na falach

bardzo miła muzyczna do lokalu i do tego bez Zaiks i tych innych też

Oceń 

dobre klubowe granie

supeer muzyka tła, polecam

Oceń 

coś specjalnie dla mnie

lubię taką muzykę i mogę tego słuchać bo nie nudzi.

Oceń 

i to się nazywa dobra muza bo klubo-restauracji

Jestem pod wrażeniem waszego repertuaru i jakości muzyki jaką proponujecie. Polecam wszystkim znajomym.

Oceń 

bardzo happy

Jestem, -śmy bardzo zadowoleni z tego że wpadliśmy na ten adres w necie. To już chyba 20 płyta jaką tu kupujemy w ostatnich kilkunastu miesiącach. Odnowiliśmy całą swoją bibliotekę muzyczną i nareszcie jest czego słuchać bez stresu, że ktoś zaraz wpadnie i nagra. Dzięki za błyskawiczne wysyłki naszych zamówień. Pendrive się sprawdza znakomicie i sortowanie, które przygotowaliście też. Jeszcze raz dzięki za wszystko i czekamy na nowości w naszych ulubionych gatunkach.

Oceń 

Dla mnie to jest muzyka do relaksu

Właśnie taką muzykę uważam za najbardziej relaksacyjną. Przy takich nutkach mogę odpoczywać i efektywnie ładować swoje akumulatory.

Oceń 

Piękny relaksik

Fajna muza do odpoczynku i dobre lub najlepsze jest chyba to, że się tego nie znam tego z radia.

Oceń 

kawiarniane klimaty

Dlaczego w tych kawiarniach, w których bywam nie leci taka muzyka? Ja tą płytę kupię po to aby słuchać przy kawie w domu.

Oceń 

dobra muza

kawał dobrej muzyki do relaksu i odpoczynku przy piwku lub drinku

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Easy Smooth - Łatwy smooth jazz (RFM)

Easy Smooth - Łatwy smooth jazz (RFM)

Łatwa i przyjemna w odbiorze muzyka z gatunku smooth jazz z elementami improwizacji, prostymi tematami muzycznymi oraz typową dla tego stylu harmonią. Główni protagoniści to akustyczny fortepian koncertowy, gitary z towarzyszeniem sekcji rytmicznej: perkusji, kontrabasu oraz e-pianina.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Klubowy Chillout, Albumy CD (SPG) , Muzyka do poczekalni, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do karczmy, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , do biura podróży , 91-108 bmp - umiarkowane, Muzyka w/g tempa , muzyka do seksu, muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do toalety , muzyka do szatni, Muzyka do windy, muzyka dla pasażera, muzyka do biur nieruchomości, muzyka na lodowisko, muzyka do banku, muzyka dla stacji benzynowej, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, Muzyka - SPG, Muzyka do prezentacji, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do sushi baru, muzyka do pizzerni, muzyka do klubu, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, muzyka do nauki , Free Music Records, muzyka do samochodu, muzyka do słuchania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Muzyka klubowa, Muzyka do produkcji, muzyka do pubu i baru, do ośrodków sportowych, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do hotelu, Muzyka do lokalu, muzyka tła, muzyka relaksacyjna, smooth jazz, muzyka klubowa, club & house, lounge & club, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat