Albumy online

Muzyka relaksacyjna, muzyka terapeutyczna, muzyka bez opłat zaiks Stoart oraz Zpav bo bezpośrednioego pobrania online bezpośrednio po zapłaceniu. Link do pobrania dostarczany jest w ciągu 30 sekund po dokonaniu płatności. Na życzenie klienta muzykę możemy dostarczyć w innnym formacie. 

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

MP3 Smooth & Loung okładka - delikatny jazz bez zaiks

Łatwa w odbiorze, ciekawa i bogata w improwizacje muzyka z gatunku smooth jazz. Delikatne i uniwersalne dźwięki, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Tempo 70 uderzeń na minutę sprawia, że muzyka może być użyta zarówno do relaksacji, jak i w charakterze bardzo uniwersalnego tła. Wersja do pobrania.

Wersja do pobrania

Smooth & Lounge MP3 - Delikatny jazz (RFM) online

266887-PM-MP3-DL

Czas albumu: 66 min.

natychmiastowa wysyłka online

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

36,00 zł

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 66 min. / 70 bmp - tempo spokojne
Instrumenty fortepian, gitary, gitara basowa, saksofony, syntezatory, perkusja i instrumenty perkusyjne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Muzyczny relaks z delikatnym jazzem

Pełna treści i bogata w improwizacje muzyka z gatunku który można określić jako smooth jazz. Łatwe w odbiorze, delikatne i uniwersalne dźwięki, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Równe tempo albumu - 70 uderzeń na minutę - sprawia, że muzyka może być użyta zarówno do relaksacji, jak i w charakterze tła do rozmowy, spotkań towarzyskich, czy jako inspirujący podkład do pracy twórczej, czytania lub innego hobby. Doskonale nadaje się również do stworzenia wyjątkowej atmosfery w restauracji, kawiarni, hotelowym lobby, galerii lub salonie sprzedaży. Wersja albumu do natychmiastowego pobrania. 

Opinie:

Oceń 

czysty relaks z muzyką w super jakości

Godne do polecania kawałki smooth jazzowe które wchodzą po prostu bez problemu jak nożyk w ciepłe masełko. Jestem bardzo zadowolony i klienci też są bardzo zadowoleni a więc nic dodać nic ująć tylko polecać. Dzięki za szybkę wysyłkę całego zamówienia. Miałem wrażenie jakby przyszło w ciągu kilku godzin. Jak przyszedłem do pracy kurier już stał po drzwiami.

Oceń 

polecam i dziekuję

P.i.ę.k.n.a m.u.z.a do lokalu. Polecam i dziękuję jeszcze raz za pomysł Pendrive USB i katalogi na pory dnia, sprawdza się się doskonale.

Oceń 

niby nie ralaksacyjna a jadnak bardzo

trudno tu doszukać się gatunku muzyka relaksacyjna ale jeśli zapytamy czy relaksuje to jak będzie odpowiedź: bardzo!

Oceń 

trudno o taka jakość muzyki bez opłat

Ja jestem zadowolony najbardziej z jakości tej muzyki. Wszystko co dotąd kupiłem było jako próbka do zaakceptowania ale jak przyszło co do czego i trzeba było tego cały dzień słuchać to jakość szybko się odzywała i sprawiała ze szukaliśmy dalej. Teraz mamy kilkanaście godzin dobrej muzyki tła i możemy tylko polecać ten sklep czystym sumieniem.

Oceń 

Śmietanka do kompletu - będzie pan zadowolony ;-)

Zakupiłem u was 4 płyty a to była taka kupiona na siłę bo wasz sprzedawca powiedział że gwarantuję że nie będę żałował. Zabrzmiało jak slogan: "nie będzie pani żałowała". Okazało się że pomimo tego spędzonej godziny w waszym sklepie nie dokonałem sam najlepszego wyboru, ten album jest doskonały i cieszy się największym uznaniem naszych klientów i nie tylko personel też zadowolony zzrówno z samej muzyki jak i jakości, to brzmi bardzo dobrze na naszych głośnikach nawet nie wiedziałem ze mamy tak dobry sprzęt. Aby się dowiedzieć musiałem kupić od was muzykę. tylko dlatego piszę tą opinię bo czuję się jakoś zobowiązany i winny tego, że potraktowałem tą rozmowę z wielką rezerwą i dystansem a nawet brakiem wiary. Tyle ściemy wszędzie że trudno wierzyć w zapewnienia sprzedawcy.

Oceń 

the best relaksacyjna płyta for me

To jest muzyka przy której ja mogę relaksować się do końca życia. Moje rytmy moje tempo i instrumenty oraz styl grania. brawa dla tych którzy wprowadzili taki gatunek muzyki do sklepu o nazwie muzyka relaksacyjna.

Oceń 

Nowoczesne i piękne

Jestem fanką tego gatunku choć o nim nic nie wiedziałam i nadal nie wiem poza tym ze mi się bardzo podoba.

Oceń 

Gdzie szukać takiej muzyki relaksacyjnej

Napiszcie gdzie mam szukać takiej muzyki relaksacyjnej, a kupię wszystko co macie.

Oceń 

pośba

Proszę o więcej takiej muzyki z relaksującym smooth jazzem i dokładnie takiej jakości. Tego się słucha wielką przyjemnością.

Oceń 

Brawo

Fantastyczna płyta, na którą czekamy od lat. To jest perfekcyjna muza do naszej restauracja, Inne kilka też są dobre ale ta nas ujmuje najbardziej.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Smooth & Lounge MP3 - Delikatny jazz  (RFM) online

Smooth & Lounge MP3 - Delikatny jazz (RFM) online

Łatwa w odbiorze, ciekawa i bogata w improwizacje muzyka z gatunku smooth jazz. Delikatne i uniwersalne dźwięki, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Tempo 70 uderzeń na minutę sprawia, że muzyka może być użyta zarówno do relaksacji, jak i w charakterze bardzo uniwersalnego tła. Wersja do pobrania.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie: