Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Nowy Space Chillout - Gwiezdny chillout muzyka bez opłat Zaiks

Akustyczny Chillout to pierwsza płyta z kolekcji Acoustic Premium Music zawierająca łączącej instrumenty akustyczne z ciepłym, elektronicznym brzmieniem nowoczesnego relaksacyjnego gatunku chillout.

Space Chillout - Gwiezdny chillout (RFM)

Nowy

Czas albumu: 64 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

36,00 zł

  • Płyta CD-ROM
    42,00 zł
  • MP3 CD/USB *
    36,00 zł
  • MP3+Pendrive *
    36,00 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 64min. / 99 bmp - tempo umiarkowane
Instrumenty analogowe i elektroniczne syntezatory, perkusja i instrumenty perkusyjne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Space Chillout

Gwiezdny Chillout - Doskonała, pełna obrazów muzyka elektroniczna utrzymana w gatunku nowoczesnego chilloutu, który w tym wykonaniu unosi słuchacza w przestworza. Szybujące dźwięki, długie, sekwencyjne kompozycje oraz ciepłe analogowe brzmienia syntezatorów wprowadzają każdego w przyjemny medytacyjny i całkowicie oderwany od rzeczywistości trans. Z powody stosunkowo wysokiego tempa muzyka z tego albumu nie usypia lecz wręcz doładowuje energią zachęcając do działania.  Sprawdzi się ona zarówno w klubie jak i w domu. Może być również doskonałym towarzystwem podczas uprawiania takich sportów jak jazda na rolkach. Zamiast jeździć, dzięki tej muzyce będziesz mógł na nich po prostu poszybować.

Ten album dostępny we wszystkich wersjach: Audio CD, MP3 na CD-R oraz Pendrive USB. Wyboru można dokonać klawiszami umieszczonymi nad  koszykiem zakupowym.

Opinie:

Oceń 

niebo w uszach

super muza electronic chillout trans

Oceń 

muzyka relaksacyjna do latania pomiędzy gwiazdami

dlaczego jak się słucha tej muzyki ma się wrażenie lotu w przestrzeniach? przecież to uczucie nie jest powiązane z muzyką a jednak to się czuje. Dlaczego?

Oceń 

uwielbiam takie elektroniczne klimaty

to jest dla mnie najbardziej relaksacyjna muzyka pod słońcem i pod księżycem też

Oceń 

takie klimaty są idealne dla mnie

Klimat, jakość, długość utworów wszystko super ok - bardzo lubioę was sklep i cenią za różnorodność

Oceń 

przyjemna nowość

inna ale bardzo przyjemnie się tego słucha

Oceń 

super elektroniczny i analogowy chillout

słychać że grane na dobrych analogach i to najwyższej klasy

Oceń 

Dla mnie to prawdziwy odlot

Lecę lecę i nie chcę spadać, kompozytor napisał to chyba w szybowcu albo jakimś innym statku powietrznym. Uwielbiam elektronikę i ta muzyka mi siadła na ta lala. Fajnie że tu przez wielki przypadek trafiłem szukałem elektronicznego chilloutu i znalazłem ten sklep. Sporo tu ciekawej muzyki i czegoś się nauczyłem o muzyce relaksacyjnej.

Oceń 

bardzo ciekawa i energetyczna muzyka

nigdy wcześniej nie spotkałem takiej muzyki i nawet nie wiem do jakiego gatunku mógłbym ją sam przyporządkować. Wiem jednak ze mi się podoba i dlatego ją też zakupiłem i słuchałem już kilka razy. Polecam.

Oceń 

zaskakująca pozycja muzyczna

pierwszy szok to okładka, drugi tytuł, trzeci to sama muzyka, wszystko jest jednak na plus i podoba mi się - nawet bardzo

Oceń 

piękna muzyka do polatania

czuję się jakbym leciała w przestworzach, z pewnością spróbuję do jazdy na rolkach

Oceń 

Doskonały elektroniczny i energetyczny chillout

dla mnie prawdziwa bomba

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Space Chillout - Gwiezdny chillout (RFM)

Space Chillout - Gwiezdny chillout (RFM)

Akustyczny Chillout to pierwsza płyta z kolekcji Acoustic Premium Music zawierająca łączącej instrumenty akustyczne z ciepłym, elektronicznym brzmieniem nowoczesnego relaksacyjnego gatunku chillout.

Kategorie:

Produkty polecane , Klubowy Chillout, Albumy CD (SPG) , Muzyka do poczekalni, muzyka elektroniczna, Albumy MP3 , Albumy CD, do biura podróży , 109-120 bmp - ruchliwie, 91-108 bmp - umiarkowane, 77-90 bmp - szybsze, Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka dla pasażera, muzyka do koktajlbaru, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, muzyka do kardio , muzyka do biegania, muzyka do klubu, do miejsc publicznych, muzyka do siłowni, instrumentalna, muzyka ambientowa, techno trance, muzyka do nauki , Pressmedia, Free Music Records, muzyka do samochodu, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Muzyka instrumentalna, Muzyka do ćwiczeń, Muzyka do samochodu, muzyka do pubu i baru, do ośrodków sportowych, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, Muzyka do lokalu, muzyka tła, muzyka elektroniczna, muzyka klubowa, new age, lounge & club, chill out, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat