Albumy online

Muzyka relaksacyjna, muzyka terapeutyczna, muzyka bez opłat zaiks Stoart oraz Zpav bo bezpośrednioego pobrania online bezpośrednio po zapłaceniu. Link do pobrania dostarczany jest w ciągu 30 sekund po dokonaniu płatności. Na życzenie klienta muzykę możemy dostarczyć w innnym formacie. 

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

MP3 Nowy Chilloutowy odpoczynek MP3 - Chillin me softly (RFM) album do pobrania

MP3 Album do pobrania - Ta płyta zawiera najnowszą kombinację muzyczną która w łączy muzykę relaksacyjną z delikatnie ułożone kompozycjami nowoczesnego gatunku Chillout Odważne połączenie muzyki wellness czyli tej poprawiającej samopoczucie. 

Wersja do pobrania

Chilloutowy odpoczynek MP3 - Chillin me softly (RFM) album do pobrania

074207 MP3 ON VT

Nowy

Czas albumu: 43 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

29,50 zł

Zmień na:

Audio CD

+48 605 300 028
Czas / Tempo 43 min. / 65 bmp - tempo wolne
Ilość CD w zestawie Produkt wirtualny do natychmiastowego pobrania w wersji MP3 (192kbs). Link dostarczamy w ciągu 1 minuty po dokonaniu płatności. Pliki MP3 320kbs wysyłamy (bezpłatnie) na życzenie klienta.
Wokal Wokalizy w utworze 4
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.
Format MP3 192-320 kb/s

Chilloutowy odpoczynek (wersjaMP3 do pobrania) - ta płyta zawiera najnowszą kombinację muzyczną, która łączy muzykę relaksacyjną z delikatnie ułożone kompozycjami nowoczesnego gatunku Chillout. Odważne połączenie muzyki wellness czyli tej poprawiającej samopoczucie oraz innowacyjnej muzyki relaksacyjnej mającej na celu osiągnięcie równowagi ciała i umysłu dało prawdziwie wspaniały i niepowtarzalny efekt. Chilloutowy odpoczynek to muzyczna podróż, której towarzyszą wszystkie rodzaje nastrojów. Kreatywny, nowoczesny design dźwięku i bogactwo melodii tworzą fascynujący, bogaty, stymulujący intelektualnie dźwiękowy obraz który jednocześnie zachęca nas do energetyzującej po części nawet transowej relaksacji.

Podczas słuchania tej muzyki zapominamy o troskach i cieszymy się poprawiającym samopoczuciem. Doświadczamy wewnętrznego spokoju i szybko osiągamy stan równowagi.

Ten uniwersalny album stanowi również wspaniałe tło muzyczne do kawiarni, restauracji, salonu kosmetycznego i fryzjerskiego, hotelowego lobby jak i każdej poczekalni.

Album dostępny we wszystkich wersjach: Audio CD, MP3 na CD-R oraz Pendrive USB. Wyboru można dokonać klawiszami umieszczonymi na  koszykiem zakupowym.

Marka / Producent: VTM Dr Stein

Opinie:

Oceń 

Pierwszorzędna relaksacja

relaks znakomity i fajnie bujający można odpoczywać nawet podczas przerwy w pracy, ja zawsze czekam na tą gitarkę ona mnie najbardziej zaskakuje i rozpieszcza.

Oceń 

Lekko zmysłowo i super przyjemnie

Doskonała muzyka relaksacyjna sprawdzająca się w restauracji

Oceń 

kocham was za to co sprzedajecie

to całkiem poważne wyznanie - wasza muzyka relaksacyjna to całkiem coś innego to podróżowanie poza realnym światem to odpoczynek od wszystkiego i wszystkich.

Oceń 

czysty relaks raość z dobrą muzyką

brawo i łapa w górę dla prawdziwej muzyki relaksacyjnej którą można kupić w tym sklepie. Super wybór, taka sama jakość i profeska od zapytania do wysyłki i odbioru.

Oceń 

Doskonałe do odpoczynku

muzyka inna niż wszystkie, ciekawe aranżacja proste przewidywalne ale jakże ładnie się ich słucha, godne polecenia

Oceń 

spokojna muzyka do relaksacji

otrzymała dokładnie to czego szukałam i słucham i słucham i dalej jestem zadowolona. To właśnie tylko dlatego że się nie nudzi pisze to co piszę. polecam oczywiście polecam

Oceń 

Dla mnie bomba

prawdziwa uczta do muzycznej relaksacji

Oceń 

tak tak dużo gwiazdek i już

można pisać wszystko ale jak sie posłucha tej muzyki to wiadomo ze dokonało się
dobrego wyboru kupując w tym sklepie. Ta płyta zaskakuje mnie za każdym razem na nowo. Tego można słuchać przy każdej okazji bo to dobra muzyka zrobiona w jakości której trudno coś zarzucić to brzmi lepiej niż płyty top artystów. Trzeba powiedzieć dość tym, którzy próbują sprzedawać muzyczny chłam.

Oceń 

wyjątkowo przyjemna muzyczka

bardzo przyjemnie się tego słucha

Oceń 

bardzo cukierkowo ale przyjemnie

Przesłodzone ale zdaje egzamin, relaksacja i odpoczynek z muzyką są w 100% zagwarantowane a ten utworek z gitarą rodem Pink Floyd jest czymś tak zaskakujący i doskonałym, że chętnie słucham całości jeszcze raz. Nie wiem jak to się stało ale z wiekiem coraz chętniej zamieniam radio na taką muzykę jak ta. Taką, która mnie nie drażni i pozwala sie zrelaksować odpocząć lub towarzyszy w zwykłych czynnościach w sposób pozbawiony agresji. I najważniejsze nie męczy. Radio zawsze to robi nie wiem czemu ale mózg chyba się musi się jakoś przesilać słuchając radia.

Oceń 

the besty nie są zawsze najlpesze

ale ten jest ;-))))

Oceń 

Bardzo przyjemna muzyka relaksująca

Nowoczesna i bardzo przyjemna muzyka

Oceń 

dobra muza do relaksacji

To są fajne bardzo czyste kawałki i bardzo miło się tego słucha.

Oceń 

sama radość

czysta relaksacja z muzyką, gratulacja i dużo klientów życzę. Ja jestem w niebie, a ta gitarka to jest miód na uszy.

Oceń 

Wesoła i pogodna muzyka

Bardzo pogodna i dobrze nastrajająca muzyka. Polecam faktycznie do wszystkiego. Oczekiwałam tu muzyki relaksacyjnej z ptaszkami a tu same niespodzianki. Ja za ptaszkami nie przepadam a muzyki relaksacyjnej potrzebuję. Polecam.

Oceń 

dziwny sklep

Mają najlepsze płyty i się nie chwalą inni sprzedają muzyczny złom i piszą poematy jacy to oni nie są i kto ich nie zna. Polecam ze szczerego serca i będę o was opowiadał wszystkim moim znajomym. Mi sprawiliście dużo radości tą płytą i tymi innymi dwoma które razem z tą zamawiałam.

Oceń 

za spokojne

Trochę za spokojne jak do auta ale źle nie jest wiec daję trzy na pięć

Oceń 

najlepszy utwór

Czwarty utwór na tej płycie to dla mnie najlepszy utwór w tym sklepie a wiem co piszę bo mam kupionych ponad 30 płyt.

Oceń 

Muzyka do...

Muzyka do wszystkiego!

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Chilloutowy odpoczynek MP3 - Chillin me softly (RFM) album do pobrania

Chilloutowy odpoczynek MP3 - Chillin me softly (RFM) album do pobrania

MP3 Album do pobrania - Ta płyta zawiera najnowszą kombinację muzyczną która w łączy muzykę relaksacyjną z delikatnie ułożone kompozycjami nowoczesnego gatunku Chillout Odważne połączenie muzyki wellness czyli tej poprawiającej samopoczucie. 

Kategorie: