Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Afrykańskie marzenia MP3 - African Dreams muzyka relaksacyjna świata

Wyjątkowo udane połączenie wielu rytmów Czarnego Lądu z przenikającą, a nawet hipnotyzującą mową bębnów Djembe oraz plemiennych pieśni ludowych. Płyta fascynuje każdego słuchacza, napawa pozytywną energią życiową...Afrykańska muzyka relaksacyjna zwolniona z opłat w wersji na płycie audio CD.

African Dreams - Afrykańskie marzenia (RFM) muzyka bez Zaiks

Nowy

Czas albumu: 48 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

42,50 zł

 • Audio CD
  42,50 zł
 • Płyta CD-R SPG
  32,50 zł
 • MP3 na CD-R *
  32,50 zł
 • MP3+Pendrive *
  32,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

Pobranie Online

+48 605 300 028
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.
Format Płyta audio CD

Odpoczynek, spokój i harmonia odgrywają w naszym życiu coraz większą rolę. Od nich zależy bowiem stan naszego zdrowia oraz stopień wykorzystania możliwości umysłu. Kompozycje znajdujące się na tej przepięknej płycie łączą w harmonijną całość szeroki wachlarz charakterystycznych dla kontynentu afrykańskiego elementów etnicznych z elementami nowoczesnej muzykoterapii. Wyjątkowo udane połączenie wielu rytmów Czarnego Lądu z przenikającą, a nawet hipnotyzującą mową bębnów Djembe oraz plemiennych pieśni ludowych. Muzyka „Afrykańskich marzeń”, zdradzająca już od pierwszych dźwięków jej pochodzenie, fascynuje każdego słuchacza, napawa pozytywną energią życiową oraz przenosi w pełną obrazów podróż po Afryce. Album African Dreams to jednocześnie prawdziwa perełka w kolekcji VTM dążąca zadziwiająco szybko w kierunku złotej płyty.
 

Opinie:

Oceń 

Lekarstwo najlepsze na wszystko

Jak ci doskwiera chandra to nic innego nie przebije spaceru lub muzyki. Taka muzyka jest wstanie wyzwolić całe poziomy pozytywnej energii a więc jeśli nie tkwisz głęboko w depresji to nie zastanawiaj się nad niczym i zacznij szukać muzyki które poprawi ci znacznie nastrój. Dla mnie takim lekarstwem jest dokładnie ta płyta. Akustycznego Chilloutu też słucham chętnie i mam jeszcze taką płytę celtycką której najchętniej słucham z moim mężem popijając herbatkę z imbirem, goździkiem i pomarańczą. .

Oceń 

Tej płyty szukałam długo, bardzo długo.

Chciałam posiadać tą pozycję na faktycznym CD i teraz ją mam, dzięki wam. Że też wcześniej nie wpadłam na to aby szukać po słowach muzyka relaksacyjna a nie koniecznie afrykańska. Polecam gorąco zakup tej płyty bo ona robi cuda z umysłem i ciałem. To jest po prostu lekarstwo na wszystko. Oczywiście pewnie bardziej duchowe niż cielesne ale ja uważam że ta cudowna muzyka pozwoliła mi na to aby szybciej zakończyć rekonwalescencję po złamaniu miednicy. To po części zasługa tego że miałam dużo czasu i mogłam poszperać w internecie, a jaki już znalazłam tą płytę to się tak ucieszyłam że z pewnością szybciej wyzdrowiałam.

Oceń 

Ten kto nie czuje tej energii jest głuchy na sztukę

Muzyka przepełniona pozytywną energię od pierwszego po ostatni takt. Nigdy w życiu nie wpadłabym na to aby szukać takiej muzyki pod hasłem muzyka relaksacyjna. To ewenement i prawdzie cudeńko. Polecam bardzo, bardzo gorąco.

Oceń 

Muzyka relaksacyjna i do tego afrykańska?!

Trudno to nazwać muzyką relaksacyjną ale trudno też nazwać POP, to jest coś pośredniego ale za to bardzo dobrego. Gdybym wiedziała, że takiej muzyki szuka się pod hasłem afrykańska muzyka relaksacyjna to dotarłabym tu o 10 lat wcześniej. Może to i dobrze bo teraz będę miała wiele powodów do radości przez kilka lat. Bardzo cieszy mnie duża oferta.

Oceń 

czysta rozkosz z taką muzyką relaksacyjną

nie wiedziałem że taka może być afrykańska muzyka, i że może mieć takie pozytywne działanie na słuchacza. muszę się ugiąć i przeprosić z tymi z których się śmiałem słysząc że słuchają muzyki relaksacyjnej. ale może trzeba dorosnąć do tego gatunku i wyrosnąć z radia i innych grajków tego samego pokroju.

Oceń 

Sambesi River to najbardziej odlotowy utwór

i to nie tylko na tym albumie. W nim jest coś co odkrywa pokłady pozytywnej energii, to wyjątkowa muzyka którą należ się dzielić i dlatego piszę ta opinię.

Oceń 

bije na głowę wszystko

cała reszta niknie w cieniu tej płyty, to jakaś zaczarowana melodia

Oceń 

bardzo długo szukałam i znalazłam

cudo cudeńko, to mnie zniewala i podnieca w sposób w jaki może robić to tylko najlepsza muzyka. Mogę słuchać całymi dniami tej płyty. Uwaga! Zarażenie jest prawdopodobne.

Oceń 

nigdy się tego nie spodziewałam

to jest tak wyjątkowa muzyka że brak mi słów aby opisać to co czuję słuchając tych utworów. chciałam tylko sprawdzić co ukrywa się pod nazwą sklep muzyka relaksacyjna i teraz mam swoją ulubioną płytę wszech-czasów.

Oceń 

U nas spawdza się w solarium i u fryzjera

Wolność, Krajobrazy i Balans też. Polecam bo robi klientom dużo radości taka muzyka.

Oceń 

boskie

cudowne nagrania nie z tej ziemi

Oceń 

Przerasta oczekiwania

ciekawy kiedy się ta płyta przetrze w naszym odtwarzaczu?

Oceń 

nie wiem, która ale chyba już nasta

Tyle razy podarowałam ta płytę że chyba wypada mi wysłać jedną całkiem za darmo. Zawsze mnie Państwo pytacie czy się nie pomyliłam w zamówieniu. Nie, ja się nie mylę ja po prostu chętnie daję komuś fajne niezapomniane prezenty, a ta płyta to jest dokładnie taki prezent.

Oceń 

sama pozytywna energia

tak pozytywnej płyty to ja jeszcze nigdy nie posiadałam, to najczęściej słuchana płyta jaką kiedykolwiek kupiłam. Nigdy nie przypuszczałabym że można słuchać tyle razy tego samego nie mieć po prostu dość. Cudowna muzyka i cudowny czas spędzany z tą muzyką..,

Oceń 

super x 10

najchętniej napisałabym 10 opinii ale to będzie głupio wyglądać. To jest moja ulubiona płyta wszechczasów i nie tak zostanie,

Oceń 

Rewelacja!

Odkąd mam tą płytę, jest ona najważniejszą ze wszystkich w mojej kolekcji. Już od pierwszych sekund przenosi mnie (a i moich znajomych również) do krainy relaksu i łagodności. Podczas słuchania jej znikają w magiczny sposób wszelkie troski i kłopoty. Po prostu można odpłynąć... Muzyka zawarta na tej płycie potrafi w niewiarygodny sposób wzmocnić słuchacza i ułatwić mu uwierzenie we własne możliwości. Polecam z całego serca!

Oceń 

lista długa ale album warty kilku słów

Muzyka relaksacyjna i poprawiająca samopoczucie w taki sposób że po 5 minutach słuchania wracają chęci do wszystkiego. To cudowne lekarstwo na słaby dzień. Polecam

Oceń 

the best-siak

nie piszę nic bo nie warto, trzeb posłuchać i przeżyć tą muzykę. Jak już będziecie po to napiszcie ile razy słuchaliście tego za pierwszy razem bo trudno nie powtórzyć sobie tej przyjemności.

Oceń 

Długo by pisać pochwały dla tej płyty

To jest cudo ponad inne cuda. Energia zawarta w tych nagraniach pomaga mi żyć i przywraca chęci do działania w najtrudniejszych chwilach dnia a nawet życia. Trudno znaleźć słowa i przymiotniki opisujące tą muzykę dlatego zamiast pisać czy czytać warto posłuchać i kupić tą płytę i to nie tylko dla siebie lecz dla wszystkich znajomych, którzy mają jakiś problem i chodzą smutni po ziemi. Polecam i wiem co piszę. Gwarantuję działanie tej płyty bo sama ją już wielokrotnie podarowałam.

Oceń 

Ciężko napisać coś o tej płycie

Ona jest wspaniała i to to wszystko.

Oceń 

Afrykańska relaksacja z muzyką

Pełny relaks z muzyką afrykańską.

Oceń 

brawo wy

super

Oceń 

Czegoś podobnego nigdy nie słyszałam

Nie pisałam nigdy o zakupionych rzeczach ale tej płyty tak często słuchała po zakupie że trudno mi się powstrzymać. To jest jak narkotyk. Muzyka która jest tak piękna lekka i zawsze poprawia mi nastrój zasługuje na opinię i polecenie. Polecam całym sercem.

Oceń 

Jak to jest zrobione?

Dlaczego ta muzyka jest taka dobra??? Pozostaje w uchu przez cały dzień i nie denerwuje. Jak to jest zrobione??

Oceń 

Szkoda

Wielka szkoda że to nie cała godzina, ja masuję przy tej płycie i za szybko mi się kończy.

Oceń 

trudno coś napisać bo ta muzyka odejmuje słowa.

Oceń 

Tak jak ktoś wyżej napisał rytmy mało z afryką mają wspólnego ale jestem na tak bardzo fajnie się słucha i dokręca dready

Oceń 

To jest super muza!

Czegoś piękniejszego nie słyszałam od dawna. To jest cudowne.

Oceń 

Afryka górą!

To zdecydowanie najczęściej odtwarzany album w naszym salonie. Uwielbiamy go my i tym samym po chwili uwielbia go każdy klient. Ten sklep powinien nam chyba płacić jakąś prowizję za reklamę tej muzyki bo mówimy klientom gdzie można go kupić:-) Pozdrawiamy Opole.

Oceń 

Bardzo dobry album

Oceniam ten album na 4 gwiazdki tylko dlatego, że dobór rytmów ma mało wspólnego z afrykańską kulturą. Pomimo tego muzyka jest bardzo przemyślana i o dziwo afrykańska. Brawo za odwagę i za innowatorskie podejście do kompozycji gatunku World.

Oceń 

Absolutna atrakcja!

Niezwykła produkcja z pięknymi melodiami, cudowne, delikatne instrumenty i autentyczne brzmienia.

Oceń 

Irena Wolska

Ta muzyka to najczęściej odtwarzana płyta w moim domu. Muzyka VTM jest po prostu super! Nawet moja wnuczka jest zachwycona.

Oceń 

Opinia

To bardzo szczególna płyta - bez wątpienia. Naprawdę można poczuć energię Afryki w tych rytmów. Emocjonalna, impulsywna i trudno opisać to słowami. Kocham muzykę afrykańską i często bywałam rozczarowana szukając czegoś ciekawego w tym obszarze. African Dreams w pełni skompensował te rozczarowania. Wielkie podziękowania dla twórcy tej muzyki!

Oceń 

Odlot

Pełny odlot, bez ściemy to jest coś tak wyjątkowego że trudno to opisywać.

Oceń 

Super

Najlepsza płyta dla mnie w tym sklepie.

Oceń 

Wyjątkowa płyta

Mogę słuchać tego w kółko nawet przez cały tydzień, polecam wszystkim z całego serca, dla mnie to najlepsza płyta w tym sklepie.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

African Dreams - Afrykańskie marzenia (RFM) muzyka bez Zaiks

African Dreams - Afrykańskie marzenia (RFM) muzyka bez Zaiks

Wyjątkowo udane połączenie wielu rytmów Czarnego Lądu z przenikającą, a nawet hipnotyzującą mową bębnów Djembe oraz plemiennych pieśni ludowych. Płyta fascynuje każdego słuchacza, napawa pozytywną energią życiową...Afrykańska muzyka relaksacyjna zwolniona z opłat w wersji na płycie audio CD.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Muzyka do poczekalni, Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do relaksacji, instrumenty etniczne, muzyka do dentysty , do biura podróży , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do drogerii, muzyka do autosalonu, dla organizatorów imprez, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, instrumentalna, etniczna, Muzyka do masażu, muzyka do nauki , poprawiająca samopoczucie, Arnd Stein VTM, muzyka do samochodu, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Złote i platynowe płyty, Muzyka etniczna, muzyka afrykańska, Muzyka świata, Muzyka SPA & Wellness, Muzyka do samochodu, do galerii handlowej, muzyka dla fryzjera, muzyka do solarium, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, new age, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat