Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Wiosna - Im Frühling

Muzyczna symfonia na część wiosny, czasu radości, w którym przyroda i nasze emocje budzą się do życia po zimowym letargu. Pogodna muzyka relaksacyjna pełna życia zagrana przez orkiestrę z towarzyszeniem gitary klasycznej i fortepianu. Pełne radości wokalizy podkreślają charakter tego albumu.   

Im Frühling - Wiosna (RFM)

Nowy

Czas albumu: 60 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

59,50 zł

 • Płyta CD
  59,50 zł
 • MP3 CD/USB *
  39,50 zł
 • MP3+Pendrive *
  39,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 60 min. ( 30 min muzyki + 30 min. muzyki z naturą) / 59 bmp - tempo wolne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Odgłosy natury W części drugiej: strumienie, ptaki
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Wiosna to czas radości, czas, w którym przyroda i nasze emocje budzą się do życia po zimowym letargu. Muzyka zawarta na tej płycie to właśnie swoista symfonia na cześć wiosny i radości życia zagrana przez orkiestrę z towarzyszeniem gitary klasycznej i fortepianu. To wszystko w połączeniu z czystym radosnym sopranem wzbudza wiosenne, pozytywne emocje i pozwala – nawet w środku zimy – poczuć wewnątrz słoneczne ciepło. 

1. Wiosna cz. I - muzyka instrumentalna bez odgłosów natury 

Czas nagrań w części pierwszej 31:23 (minuty:sekundy)

 1. Część pierwsza - 5:18
 2. Część druga - 5:39
 3. Część trzecia - 5:43
 4. Część czwarta - 8:10
 5. Część piąta - 2:48
 6. Część szusta - 3:45

2. Wiosna cz. II – muzyka z wiosennym śpiewem ptaków i odgłosami leśnych strumieni. 

Czas nagrań w części drugiej 31:43 (minut:sekund)

 1. Część pierwsza - 5:26
 2. Część druga - 5:37
 3. Część trzecia - 5:45
 4. Część czwarta - 8:14
 5. Część piąta - 2:46
 6. Część szusta - 3:55

Część drugą urozmaicono odgłosami rozśpiewanego wiosennego lasu, który wraz z pomrukującymi strumykami i radosnym ptactwem raduje się z nadejścia wiosny. Radość ta udziela się również słuchaczowi tego albumu. Z jednej strony napawając go nową energią do życia z drugiej relaksując spokojną instrumentalną muzyką relaksacyjną. Odgłosy natury mają znaczący i zarazem pozytywny wpływ na głęboką relaksacją człowieka. Ich realizm odbierany jest przez nasz mózg, jako naturalna składowa naszej koegzystencji z naturą pomagając tym samym w harmonizacji naszego samopoczucie.

Całkowity czas trwania albumu: 60 minut ( 2 x 30 minut ) 
Ten album należy do serii muzykoterapeutycznej, w której czas trwania utworu wynosi nieprzerwanie 30 minut.

Marka / Producent: VTM Dr Stein

Opinie:

Oceń 

Pierwsza moja płyta z muzyką relaksacyjną

Od tego się wszystko rozpoczyna, dzisiaj mamy ponad 20 sztuk i każda jest bardzo ładna.

Oceń 

Jestem waszą fanką od pierwszych targów a więc czasami napisać mi coś wypada. Ale nie potrafię fajnie pisać a więc to musi wystarczyć. Bardzo dobra płyta to jest ta płyta. Czekam zawsze na te nucone melodie.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Im Frühling - Wiosna (RFM)

Im Frühling - Wiosna (RFM)

Muzyczna symfonia na część wiosny, czasu radości, w którym przyroda i nasze emocje budzą się do życia po zimowym letargu. Pogodna muzyka relaksacyjna pełna życia zagrana przez orkiestrę z towarzyszeniem gitary klasycznej i fortepianu. Pełne radości wokalizy podkreślają charakter tego albumu.   

Kategorie:

Albumy online , Muzyka do poczekalni, Muzyka online, Albumy MP3 , Albumy CD, Muzyka 30/30, Muzyka bez przerw, tempo spoczynkowe 60 bmp, muzyka do relaksacji, 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do świetlicy, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do apteki, muzyka do drogerii, do galerii sztuki, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka uspokajająca, instrumentalna, muzyka z naturą, Muzyka do masażu, muzyka do nauki , muzyka do relaksacji, poprawiająca samopoczucie, muzyka antystresowa, Arnd Stein VTM, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., potoki i strumienie, muzyka i śpiew ptaków, Muzyka i natura, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat