Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Inspiracje - Inspiration

Koncertowa gitara klasyczna w wykonaniu wirtuoza tego instrumentu w towarzystwie fortepianu i fletu. Wszystko to wzbogacone o syntetyczne partie smyczkowe przenoszące słuchacza w inspirujący świat marzeń oraz relaksacji. Obrazowa muzyka relaksacyjna w doskonałej jakości.

Inspiration - Inspiracje (RFM)

Nowy

Czas albumu: 61 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

59,50 zł

 • Audio CD
  59,50 zł
 • Płyta CD-R SPG
  39,50 zł
 • MP3 na CD-R *
  39,50 zł
 • MP3+Pendrive *
  39,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Inspirujące melodie zagrane na koncertowej gitarze klasycznej w wykonaniu wirtuoza tego instrumentu w towarzystwie fortepianu i fletu. Wszystko to wzbogacone o syntetyczne partie smyczkowe przenoszące słuchacza w inspirujący świat marzeń oraz relaksacji. Obrazowa muzyka relaksacyjna  w doskonałej jakości w dwóch wersjach: pierwsza to sama muzyka instrumentalna, druga to muzyka uzupełniona odgłosami natury (odgłosy lasu oraz strumieni i jeziora).     

Na płycie znajdują się następujące utwory:

1. Inspiracje cz.I – muzyka relaksacyjna bez odgłosów natury 
Czas trwania części pierwszej 29:36 (minuty:sekundy)

2. Inspiracje cz. II – muzyka relaksacyjna z odgłosami wody, morza, wiatru 
Czas trwania części drugiej 31:32 (minuty:sekundy)

Całkowity czas nagrań w albumu: 61 minut 
Ten album należy do serii muzykoterapeutycznej, w której muzyka trwa nieprzerwanie około 30 minut.

Marka / Producent: VTM Dr Stein

Opinie:

Oceń 

motylek fajny ale muzyka znacznie lepsza

Pod względem doboru brzmienia doskonała, melodie bardzo milusińskie i cała oprawa bez zastrzeżeń, dlatego całe 5 i do tego gratulacja za piękny sklep.

Oceń 

cudowna muzyka

muzyka relaksacyjna w tym sklepie jest naprawdę relaksacyjna, polecam

Oceń 

dlaczego dopiero teraz

jak to się stało ze nie wiedziałam tego o USB. To jest wygodniejsze od płyt bo nic sie nie kreci i nic nie wyciera i do tego znacznie tańsze.

Oceń 

piekne tylko dlaczego tak drogie

Przepiękne płyty, gdybym miała więcej kaski to bym kupiła wszystkie. Niestety na razie nie mam. Słucham codziennie waszej muzyki i dziękuję wam za to, że jesteście. 2 razy w roku, a może trzy będę zamawiać kolejne płyty. Dzięki pani z kiosku w którym kupuję gazety wiem, że mogę zamówić bardzo tanio płytę z odbiorem u niej, to jest niespodzianka.

Oceń 

tytuł dokładnie to zrobił

ta płyta zainspirowała mnie aby zmawić i sprawdzić. Obecnie posiadam kilkanaście płyt z tego sklepu ale tą wspominam bardzo ciepło i dlatego postanowiłem napisać opiine, czego z zasady nie robię. Niech ta będzie wyjątkiem i podziękowaniem dla pani która tak pięknie wytłumaczyła mi o co chodzi z tym zwolnieniem, które ja nie potrzebuję.

Oceń 

Jak to się stało

No właśnie jak to się stało, że dopiero teraz zauważyłem tą płytę. Mam wrażenie, że nigdy jej nie było w tym starym sklepie vtm.com.pl. Dlaczego? To jest teraz jedna z moich ulubionych jeśli nie najlepsza kolekcji VTM.

Oceń 

Twórca tego albumu inspirował się z całą pewnością muzyką filmową. I bardzo dobrze bo sam nie przypuszczałem że z tematów filmowych można zrobić tak przyjemną muzykę relaksacyjną.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Inspiration - Inspiracje (RFM)

Inspiration - Inspiracje (RFM)

Koncertowa gitara klasyczna w wykonaniu wirtuoza tego instrumentu w towarzystwie fortepianu i fletu. Wszystko to wzbogacone o syntetyczne partie smyczkowe przenoszące słuchacza w inspirujący świat marzeń oraz relaksacji. Obrazowa muzyka relaksacyjna w doskonałej jakości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Albumy online , Muzyka online, Albumy MP3 , Albumy CD, Muzyka 30/30, Muzyka bez przerw, tempo spoczynkowe 60 bmp, muzyka do relaksacji, 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do przychodni , muzyka do biur nieruchomości, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do apteki, muzyka do drogerii, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka uspokajająca, instrumentalna, muzyka z naturą, Muzyka do masażu, muzyka do nauki , muzyka do relaksacji, poprawiająca samopoczucie, muzyka antystresowa, Arnd Stein VTM, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., muzyka i odgłosy morza, Muzyka i natura, muzyka do kawiarni, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat