Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Skryte marzenia - Dreams of Life

Relaksujące malownicze kompozycje odzwierciedlające bezkres marzeń i emocji naszej duszy, szczęśliwe chwile, romantyczne przygody i melancholijne wspomnienia. Kolejny album psychologa i muzykoterapeuty dr. Arnd Steina.

Dreams of Life - Skryte marzenia (RFM)

Nowy

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

59,50 zł

 • Płyta CD
  59,50 zł
 • MP3 CD/USB *
  39,50 zł
 • MP3+Pendrive *
  39,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
Czas / Tempo 60 / 60 bmp - tempo wolne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Odgłosy natury W części drugiej: śpiew ptaków.
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Relaksujące malownicze kompozycje odzwierciedlające bezkres marzeń i emocji naszej duszy. Muzyka z tego albumu obrazuje szczęśliwe chwile, romantyczne przygody i melancholijne wspomnienia. Mieszające się ze sobą nastroje i uczucia połączono w pomysłowy sposób frazami orkiestrowymi oraz solowymi występami instrumentów fantastycznie obrazujących towarzyszące im emocji. Kreacje dźwiękowe tworzą bardzo różnorodny, melodyjny i muzycznie bogaty fundament muzyki, która w wyjątkowy sposób może stymulować marzenia jaki i pozytywnie nastawiać słuchacza do życia!

Muzyka z programu muzykoterapeutycznego dr. Arnd Steina nadaj się bardzo dobrze do treningu autogennego, relaksacji w domowym zaciszu jak i profesjonalnej muzykoterapii w hotelach i ośrodkach zdrowotno-wypoczynkowych, farmach odnowy biologicznej jak i wspaniałe uzupełnienie zabiegów w salonach kosmetycznych. 

Skryte marzenia cz.1 - muzyka instrumentalna.

Czas nagrań 30 min

 1. Część pierwsza  
 2. Część druga
 3. Część trzecia
 4. Część czwarta
 5. Część piąta 

Skryte marzenia cz.2 - muzyka ze śpiewem ptaków  

Czas nagrań 30 min.

 1. Część pierwsza z naturą
 2. Część druga z naturą
 3. Część trzecia z naturą
 4. Część czwarta z naturą
 5. Część piąta z naturą

Całkowity czas trwania albumu: 60 minut ( 2 x 30 minut )
Ten album należy do serii muzykoterapeutycznej, w której czas trwania utworu wynosi nieprzerwanie 30 minut.

Tagi: marzenie, dream, 30
Marka / Producent: VTM Dr Stein

Opinie:

Oceń 

Piękna muzyka relaksacyjna do zabiegów

to zdecydowanie najlepsza płyta z muzyką relaksacyjną poza Nad Morzem - Am Meer, sam już nie wiem która jest lepsza. Ja bez nich nie byłabym taka szczęśliwa pomimo że posiadam kilkanaście płyt pana Steina. Pozdrawiam całe wydawnictwo, szczególnie tych którzy obsługiwali na targach.

Oceń 

Przepiękne melodie do relaksacji

Przy takiej muzyce można prawdziwie wypoczywać i faktycznie się relaksować.

Oceń 

bardzo świeża muzyka jesli tak można nazwać muzykę

Bardzo przyjemna muzyka do relaksu i pracy jednocześnie. Wiem ze to trochę sprzeczne ale mi tak właśnie pasuje. Mogę przy tym pisać sprawozdanie, robić zabieg lub się relaksować w czasie przerwy. Pewnie z czasem się znudzi ale teraz jest nowa i się bardzo podoba.

Oceń 

wzniosła i piękna

To muzyka którą można nazwać prawdziwie relaksacyjną i jak widać bez natur też idzie bardzo dobrze się zrelaksować.

Oceń 

bardzo ładna płyta

wyjątkowa płyta z prześlicznymi melodiami które działają na mnie jak magnes, trudno tego nie słuchać do końca jak tyko się zacznie.

Oceń 

Nie wiem co ma balon do tej pięknej muzyki i pewnie gdym wiedziała to kupiłabym wcześniej. Kolejna bardzo ładna płyta od was w mojej kolekcji pana Steina.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Dreams of Life - Skryte marzenia (RFM)

Dreams of Life - Skryte marzenia (RFM)

Relaksujące malownicze kompozycje odzwierciedlające bezkres marzeń i emocji naszej duszy, szczęśliwe chwile, romantyczne przygody i melancholijne wspomnienia. Kolejny album psychologa i muzykoterapeuty dr. Arnd Steina.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Albumy MP3 , Albumy CD, muzyka do karczmy, Muzyka 30/30, tempo spoczynkowe 60 bmp, muzyka do relaksacji, muzyka do dentysty , do biura podróży , 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do przychodni , muzyka do świetlicy, muzyka do toalety , muzyka do szatni, muzyka do biur nieruchomości, muzyka do banku, muzyka do gabinetu kosmetycznego, muzyka do gastronomii, muzyka do koktajlbaru, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do drogerii, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, muzyka do pierogarni, muzyka do naleśnikarni, muzyka do pizzerni, do miejsc publicznych, muzyka dlo kwiaciarni, muzyka do recepcji , instrumentalna, muzyka z naturą, muzyka do nauki , muzyka do relaksacji, poprawiająca samopoczucie, muzyka antystresowa, Arnd Stein VTM, muzyka do słuchania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., muzyka i śpiew ptaków, Muzyka i natura, Muzyka romantyczna, Muzyka SPA & Wellness, do galerii handlowej, muzyka do sklepu, muzyka do kawiarni, muzyka do restauracji, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do hotelu, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka lecznicza, muzyka tła, muzyka relaksacyjna, new age, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat