Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Body Health - Zdrowe Ciało

Body Health to pierwszy album z serii Solfeggio muzyka i zdrowie wykorzystującej w muzykoterapii częstotliwości solfeżowe. Jest on dedykowany zdrowiu fizycznemu i poprawie witalności. Znajdują się na nim trzy utwory o częstotliwościach 174, 285 oraz 396 Hz.

Body Health MaH01 - Zdrowe Ciało (RFM)

Nowy

Czas albumu: 48 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

42,50 zł

 • Audio CD
  42,50 zł
 • Płyta CD-R SPG
  32,50 zł
 • MP3 na CD-R *
  32,50 zł
 • MP3+Pendrive *
  32,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

Pobranie Online

+48 605 300 028
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Body Health to pierwszy album z muzykoterapeutycznej serii Muzyka i Zdrowie wykorzystującej w muzykoterapii częstotliwości solfeżowe. Znajdują się na nim trzy utwory w których częstotliwościami wiodącymi są kolejno 174, 285 oraz 396 Hz. Jest on dedykowany przede wszystkim zdrowiu fizycznemu i poprawie witalności. Wszystkie utwory zostały tak skomponowane aby dźwięk przewodni towarzyszył słuchaczowi przez cały czas trwania utwory bez konieczności użycia generatora lub innego sztucznego źródła jego emisji. Dla wzmocnienia efektów terapeutycznych użyto profesjonalnych nagrań terapeutycznych  tybetańskich mis dźwiękowych wykonanych ze stopów metali. Tempo muzyki od 60 do 70 uderzeń na minutę sprawia, że zaliczyć można ją do gatunku muzyki relaksacyjnej oraz muzyki wellness czyli wpływającej na poprawę samopoczucia.

Dla osiągania dobrych efektów terapeutycznych zalecamy naprzemienne słuchania wszystkich utworów umieszczonych na tej płycie jak i na wszystkich czterech płytach kolekcji. Zaczynamy od najniższej częstotliwości 174 Hz umieszczonej na albumie Ciało i zdrowie a kończymy na najwyższej 936 Hz z albumu Zdrowie Duszy. Albumu MaH04 Uzdrawiająca Relaksacja z jednym blisko godzinnym utworem o częstotliwości 1122 Hz zalecamy słuchać jako przerywnik po trzech utworach z każdej płyty.

Dla uzyskania najlepszych efektów terapeutycznych muzyki z tej kolekcji należy słuchać w formacie bez kompresji czyli bezpośrednio z płyty CD lub przegranej jako pliki wav lub flac na urządzenia umożliwiające odtwarzanie takiego formatu plików dźwiękowych. Jako że działanie terapeutyczne tego typu muzyki oparte jest na wibracji mającej oddziaływać na nasze ciało zalecamy użycie dobrych głośników lub dobrej jakości słuchawek.

Ważna uwaga! Muzyka słuchana w formacie MP3 ma znacznie ograniczone działania terapeutyczne co wynika z technologii kompresji. Technologia MP3 wykorzystuje zdolności ludzkiego mózgu do uzupełniania brakującej treści, a więc zmusza mózg do bardzo aktywnej podświadomej pracy uniemożliwiając tym samym prawdziwą relaksację będącą podstawą naturalnej terapii.

Kolekcja muzyka i zdrowie (Music & Health) 

Kolekcja Solfeggio jest początkiem serii „Healing and Sound”, która będzie zarezerwowanym znakiem dla produktów o wysokich walorach muzykoterapeutycznych. Poza muzyką opartą na częstotliwościach solfeżowych, znajdą się w niej albumy skomponowane w stroju naturalnym, wykorzystujące zjawisko rezonansu różnicowego (bity binauralne) oraz wpływające modelująco na częstotliwość pracy mózgu. Efekty działania nagrań to – w zależności od potrzeb – pozytywny wpływ na zdrowie i witalność; poprawa koncentracji i zwiększenie możliwości intelektualnych; umożliwienie naturalnego zasypiania; ułatwienie medytacji lub głęboka relaksacja.

Muzyka zwolniona z opłat. 

Muzyka z tej kolekcji jest wspaniałym tłem zabiegów kosmetycznych, spa oraz wellness, sprawdzi się w poczekalniach gabinetów lekarskich, klinikach dentystycznych, salach OP, szkołach rodzenia, aptekach i oraz jako muzyka do masażu wykorzystującego tempo od 60 do 70 uderzeń na minutę.

Marka / Producent: Free Music Records

Opinie:

Oceń 

Piękna płyta relakscująca

Miło bardzo że wydajecie jeszcze w tych czasach płyty takie błyszczące prawdziwe. Muzyka z innego nośnika mnie nie uspokaja, wręcz przeciwnie raczej mnie chyba denerwuje. Może ma to coś wspólnego z jakąś przeróbką. Wszystko co jest mniejsze musiało przecież coś stracić. W przyrodzie nie gonie i nie ma nic za darmo. Wracając do muzyki z tej płyty jest cudowna i ma bardzo fajne działanie. Czuje to od pierwszych sekund. Dziękuję Wam, że jesteście i pozdrawiam szczególnie tych którzy odbierają telefony.

Oceń 

Piękna płyta relakscująca

Miło bardzo że wydajecie jeszcze w tych czasach płyty takie błyszczące prawdziwe. Muzyka z innego nośnika mnie nie uspokaja, wręcz przeciwnie raczej mnie chyba denerwuje. Może ma to coś wspólnego z jakąś przeróbką. Wszystko co jest mniejsze musiało przecież coś stracić. W przyrodzie nie gonie i nie ma nic za darmo. Wracając do muzyki z tej płyty jest cudowna i ma bardzo fajne działanie. Czuje to od pierwszych sekund. Dziękuję Wam, że jesteście i pozdrawiam szczególnie tych którzy odbierają telefony.

Oceń 

miłe opracowanie tematu solfeżowego

bardzo dobre i akuratne podejście do muzyki i terapeutyki. To może w przeciwieństwie do generatorów zadziałać.

Oceń 

trzeba chwili aby poznać ale jak już to...

trzeba się wsłuchać i poznać działania takiej muzyki i wtedy się ją doceni

Oceń 

zmiana zdania

muszę zwrócić honor, nie doceniłam tej płyty pomimo wyjaśnień do czego powinna służyć. Dzisiaj wiem ze wszystkie 4 są doskonałe ale trzeba do tego dojrzeć i posłuchać wszystkich aby sprawdzić jak może działać na ludzi muzyka z odpowiednią częstotliwością czy drganiem nie wiem dokładnie ale wiadomo o co chodzi. Polecam i jeszcze raz dziękuję. Przepraszam za zamieszanie przy zamówieniu, następnym razem będzie całkiem inaczej. Jakoś się odkupię za te głupoty. Pozdrawiam.

Oceń 

uwielbiam pierwszy utwór

wszystkie płyty i utwory są OK ale ten pierwszy jest jakiś zaczarowany

Oceń 

Doskonała płyta

Polecam

Oceń 

Kolejny raz nie ma się do czego przyczepić.

Kupiłam chyba każdą waszą płytę i nadal jestem zadowolona. Trochę biedniejsza ale zadowolona.

Oceń 

to coś więcej niż relaksacja i chillout

trudno napisać o co chodzi trzeba posłuchać i stwierdzić jak ta muzyka działa na człowieka. Ona działa samoczynnie i bezwiednie, coś ma w sobie takiego że działa i już. Chętnie słucham wszystkich 4 w takiej kolejności jak jest to napisane i czuję jakbym wypełniała się czymś dobrym od dołu do góry po sam czubek głowy albo nawet i wyżej. Na początku myślałam że to sugestia ale tak nie jest. Te utwory z pierwszej płyty działają na niższe partie naszego fizycznego ciała i to po prostu czuć. Oczywiście może trzeba trochę woli aby to poczuć, ale ja myślę że woli nie trzeba do tego wcale. Wystarczy przestać blokować myślami i nastawieniem to co może działać samoistnie. Ja lubię i cenią medycynę naturalną i te płyty z tej serii dla mnie do niej należą. Jeszcze raz dziękuję za zwrócenie uwagi na to, że mogę kupić w zestawie na CD.

Oceń 

pierwsza muzyka solfeżowa zrobiona tak jak trzeba

Gratulacje, zrobione i zaprezentowane bez ściemy. Warto dać film na YT aby promować tak dobry produkt.

Oceń 

prawdziwy muzyczny cukiereczek

to jest piękne

Oceń 

popieram

działa o to doskonale

Oceń 

tak faktycznie działa i dodaje energii

Bardzo dobra muzyka poprawiająca samopoczucie i relaksacyjna jednocześnie.

Oceń 

Polecam polecam polecam

Doskonała muzyka do relaksacji, pracy i wszystkiego innego. Bardzo uniwersalna.

Oceń 

Super relaksacja i wypoczynek przy muzyce

Ja tam nic nie słyszę poza fajną muzyką do relaksacji która działa. Jakieś dziwne dźwięki o których piszecie w opisie nie są dla mnie do wysłyszenia.

Oceń 

Doskonała muzyka relaksacyjno lecznicza

Jeden z lepszych produktów muzykoterapeutycznych jaki było mi usłyszeć. Jeśli wszystkie płyty są takie to gratulacje.

Oceń 

Ale enegia

To jest niesamowite tyle pozytywnej energii w muzyce relaksacyjnej jeszcze nigdy nie słyszałem. Kupiłem wszystkie są boskie, inne ale wspaniale. Relaksacja z muzyką dla mnie i moich bliskich. Serdecznie polecam. Nie zniechęcajcie się tak jak ja po nazwie sklepu. Ja też myślałem że muzyka relaksacyjna to nudy do zasypiania.

Oceń 

Dokonały relaks

Odpoczynek z taką muzyką jest zagwarantowany i jednocześnie ciekawy bo sporo się w tej muzyce dzieje.

Oceń 

Dopalacz muzyczny

To muzyczny dopalacz z samą pozytywną energią.

Oceń 

Tomasz

Nie wierzyłem ze to zadziała i nadal nie wierzę ale słucham i jestem zadowolony z tego nie działania bo straciłem już rachubę ile razy tego słuchałem. Rozwalono system ściemy solfeżowej. Jednak można bez generatora i czary mary.

Oceń 

bardzo dobre produkty

tak działa jak jest napisane, ja jestem zadowolona.

Oceń 

nowoczesne

Mi się tu najbardziej podoba że to nie pitolenie tylko nowoczesne granie i to granie którego się bardzo miło słucha nawet jak jadę samochodem. Wiem że to może nie doskonała muza do auta ale ja czasami potrzebuję takiej relaksującej muzyki w podróży. Spędzam w tygodniu 16 godzin w samochodzie a więc słucham wielu rzeczy.

Oceń 

super sprawa

do dzisiaj myślałem że istnieje tylko inne strojenie a tu prosze taka niepodziewanka strojenie solfeżowe i granie solfeżowe -* przekonaliście mnie do zakupów wszystkich 4 płyt i tylko jeden utwór mi się nie podoba więc zostawiam wszystkie gwiazdki. Czekam na kolejne produkty w tym stylu.

Oceń 

przestrzeń

odpływam, przepiękne dzwięki.
dziękuję

Oceń 

Bomba

Fantastyczna muzyka, wszystkim domownikom się podoba, to pierwsza płyta która spodobała się wszystkim bez względu na wiek. Polecam

Oceń 

To dzaiła

Nie za bardzo wierzyłam z te czary mary z tymi częstotliwościami. Kupiłam z ciekawości i teraz tylko żałuję że nie kupiłam wszystkich 4. Dziwnie się tego początkowo słucha ale to jakoś na człowieka działa nie wiadomo jak ale działa. Pozytywna jakaś energia w tej muzyce jest ukryta. Nawet jeśli mi się to tylko wydaje to i tak działanie jest działaniem i nie ma znaczenia jak ale poprawia mi ta muzyka samopoczucie.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Body Health MaH01 - Zdrowe Ciało (RFM)

Body Health MaH01 - Zdrowe Ciało (RFM)

Body Health to pierwszy album z serii Solfeggio muzyka i zdrowie wykorzystującej w muzykoterapii częstotliwości solfeżowe. Jest on dedykowany zdrowiu fizycznemu i poprawie witalności. Znajdują się na nim trzy utwory o częstotliwościach 174, 285 oraz 396 Hz.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Music and Health, Albumy CD, muzyka do relaksacji, 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do pracy , muzyka do biblioteki, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do apteki, muzyka solfeżowa, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, muzyka uspokajająca, instrumentalna, muzyka do nauki , muzyka do relaksacji, poprawiająca samopoczucie, muzyka antystresowa, muzyka terapeutyczna, Free Music Records, muzyka do słuchania, muzyka do czytania, Muzyka do ..., Nowości 2018, Muzyka SPA & Wellness, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka dla kobiet w ciąży, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, chill out, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat