Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Feng Shui 3CD (RFM)

Duża dawka muzyki relaksacyjnej z elementami Feng Shui. Potrójna porcja dalekowschodniego relaksu i harmonii w muzycznym wydaniu i najlepszej jakości. Połączenie europejskiej klasyki z dalekowschodnią tradycją.

Feng Shui 3CD (RFM)

Nowy

Brak produktu w magazynie!

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

145,00 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Tylko na płycie Audio-CD (produkt importowany - MP3 jako bezpłatny dodatek do CD)

Duża dawka muzyki relaksacyjnej z elementami Feng Shui

Potrójna porcja dalekowschodniego relaksu i harmonii w muzycznym wydaniu. Prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli muzycznej tradycji dalekiego wschodu, zwłaszcza dla tych, którzy cenią łączenie tego typu elementów z bardziej klasyczną, europejską muzyka. To właśnie taki mariaż znajdziemy w tym zestawie. Delikatne dźwięki fortepianu, czy gitary świetnie współbrzmią z tradycyjnymi wschodnimi instrumentami. Muzyka jest subtelna, delikatna, piękna w swych oszczędnych aranżacjach. Jej słuchanie pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę i odnaleźć spokój w zabieganej, hałaśliwej codzienności.

Ten zestaw, ze względu na uniwersalny charakter muzyki jest swietnym pomysłem na prezent praktycznie dla każdego. Doskonale sprawdzi asie również jako wypełniacz muzycznej przestrzeni w dowolnym punkcie usługowym, czy handlowym. Wyczarowanie niezwykłej atmosfery w salonie podczas zabiegu, w poczekalni, czy lobby, umilenie konsumpcji gościom restauracji… To tylko niektóre z zadań, z którymi muzyka z Feng Shui poradzi sobie bez żadnych problemów. Doskonały, wszechstronny produkt godny polecenia na każdą okazję.

Opinie:

Oceń 

Doskonała uspokajająca muzyka

Elementy Azji bardzo fanie wkomponowane w muzykę. Bardzo się podoba. Dziękujemy.

Oceń 

klimat jet boski

ta muzyka tworzy boski klimat w moim salonie, moje klientki się rozpływają w tych dźwiękach. Wiedziałam że zawsze mogę na was liczyć. Dziękuję za wiele lat cierpliwości i szkoda że nie widać was już na targach w Krakowie. Z pewnością bym odwiedzała .

Oceń 

Kupiłem płytę na Allegro, a właściwie płyty. Wyciszają mnie w domu po trudach dnia codziennego. Prawdziwy relaks z dalekiej Japoni

Oceń 

super cena

Super cena i super produkt, szukałam długo muzyki do medytacji i udało się kupić sporo muzyki nie wydając góry pieniążków. Bardzo dziękuję za ta promocję. Pewnie jak już to napisze to promocja zniknie ale ja kupiłam jeszcze za 100 zł.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Feng Shui 3CD (RFM)

Feng Shui 3CD (RFM)

Duża dawka muzyki relaksacyjnej z elementami Feng Shui. Potrójna porcja dalekowschodniego relaksu i harmonii w muzycznym wydaniu i najlepszej jakości. Połączenie europejskiej klasyki z dalekowschodnią tradycją.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Aktualne Promocje, Albumy CD, muzyka do sauny, do groty solnej, muzyka do relaksacji, instrumenty etniczne, 48-66 bmp - wolne , 40-48 bmp - bardzo powolne , poniżej 40 bmp - zanikające , Muzyka w/g tempa , muzyka do Tai Chi, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dlo kwiaciarni, do głębokiej relaksacji, muzyka uspokajająca, instrumentalna, etniczna, muzyka z naturą, muzyka medytacyjna, folk , muzyka do relaksacji, poprawiająca samopoczucie, muzyka antystresowa, Solitudes, muzyka do słuchania, Marki muzyczne, Muzyka do ..., Muzyka do medytacji, potoki i strumienie, muzyka i śpiew ptaków, muzyka i odgłosy morza, Muzyka i natura, Muzyka instrumentalna, Muzyka etniczna, muzyka azjatycka, Muzyka świata, Muzyka SPA & Wellness, muzyka do Reki, muzyka do Pilates, muzyka do Yogi, Muzyka do ćwiczeń, muzyka do spa, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, new age, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat