Muzyka relaksacyjna A-Z

Muzyka relaksacyjna

od A do Z do alfabetyczne zestawienia wszystkich płyt oferowanych przez wydawnictwo Press & Media w Opolu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno muzykę relaksacyjną jak i muzykę do poprawy samopoczucia nazywaną muzyką wellness, muzykę terapeutyczną, muzykę do zabiegów i masażu oraz bardzo szeroki wybór muzyki tła z gatunku chillout. Wiele płyt z muzyką relaksacyjną oraz muzyką tła jest zwolniona z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz Zaiks, Stoart Zpav oraz Sawp.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Horyzont - Horizont

Subtelna muzyka, która pozwoli każdemu wspaniale się wyciszyć i pożeglować marzeniami aż po horyzont dobrego samopoczucia. Delikatne flet i harfy wspaniale komponują się z optymistycznym rytmem, tworząc razem swoistą symfonię na cześć poprawy samopoczucie i radości życia. 

Horizont - Horyzont (RFM)

Nowy

Czas albumu: 60 min.

dostępny / wysyłka 24h

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Royalty Free Music

Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ
za publiczne odtwarzanie!

MuzykaBez Opłat OZZ

OZZ

Organizacje zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym.
W Polsce należą do nich m.in.: ZAiKS, StoArt, ZPAV, SAWP.
Mają one prawo pobierania opłat za publiczne odtwarzanie muzyki
artystów, twórców i producentów których reprezentują

59,50 zł

  • Płyta CD
    59,50 zł
  • MP3 CD/USB *
    39,50 zł
  • MP3+Pendrive *
    39,50 zł

* Wybór głośności MP3 w podsumowaniu zamówienia.

Zmień na:

+48 605 300 028
/ Tempo / 61 bmp - tempo wolne
RFM Produkt zwolniony z opłat na rzecz OZZ za publiczne odtwarzanie!
Dostępność Wszystkie formaty Audio, MP3 na dowolnym nośniku oraz online.

Wyjątkowa, subtelna muzyka, pozwalająca każdemu na wyciszenie i pożeglowanie marzeniami aż po horyzont najlepszego samopoczucia. Dźwięki fletu poprzecznego i harfy wspaniale komponują się z optymistycznym rytmem, tworząc razem swoistą symfonię na cześć radości życia. Brzmienie oboju dodaje szczyptę tajemniczości. Uniwersalne brzmienie, muzyka relaksacyjna przeznaczona zdecydowanie dla każdego.

Na płycie znajdują się następujące utwory:

1. Horyzont cz.1 – muzyka relaksacyjna bez odgłosów natury 
Czas trwania części pierwszej 30:48 (minuty:sekundy)

2. Horyzont cz.2 – muzyka relaksacyjna z odgłosami morza
Czas trwania części drugiej 31:12 (minuty:sekundy)

Całkowity czas nagrań w albumu: 60 minut ( 2 x 30 minut ) 
Ten album należy do serii muzykoterapeutycznej, w której muzyka trwa nieprzerwanie około 30 minut.

Marka / Producent: VTM Dr Stein

Opinie:

Oceń 

muyzka do słuchania i relaksacji

super

Oceń 

super kawałki i do tego w całości

Jestem mile zaskoczona tą muzyką relaksacyjną, nie szukałam nigdy takiej muzyki w tym gatunku a teraz jestem szczęśliwa że odważyłam się kupić płyty w tym sklepie, polecam serdecznie większość tego co można tu kupić.

Oceń 

NO jeśli to sie komuś nie podoba to trudno

Każdemu dogodzić trudno, i ja do takich właśnie należę, trudno ale jest to możliwe jak widać po tym co pisze. Po raz pierwszy muzyka relaksacyjna podoba mi się od pierwszej do ostatniej minuty. Relaksuje, jest ciekawa, nie nudzi się i można jej słuchać kilka razy dziennie co w gabinecie się często przytrafia.

Oceń 

Przecudowna muzyka do relaksacji

Jestem załamana że wcześniej nie odkryłam tego sklepu. Pomysł z muzykę pół na pół jest prawdziwie doskonały a sama muzyka z tego albumu zniewalająca. To taki inny relaksacyjny dobry rock.

Oceń 

Szukałem i znalazłem

Mój pomysł to było kupić the best czyli top hits, wyszukać najciekawszych utworów i zakupić ich pełne albumy., To jeden z nich. Doskonały! Muzyka relaksacyjna której już od dawna szukałem.

Oceń 

Muzyka do latania

Muzyka do wznoszenia się ponad horyzont. Bardzo dobrze dobrany tytuł. Mój ulubiony do tej chwili.

Oceń 

Romantyczne kawałki w dobrej muzycznej ramce i szczyptą nowoczesności. Przepis na dobrą muzę do relaksacji.

Oceń 

Niezwykle wciągająca płyta. Z każdą minutą chce się słuchać dalej i dalej.

Oceń 

Cudowne gitarki

Urzekające gitary elektryczne w super oprawie. Moja ulubiona pozycja. Nigdy nie przypuszczałem że zainteresuje mnie taka muzyka a teraz powoli staję się prawdziwym jej fanem.

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Horizont - Horyzont (RFM)

Horizont - Horyzont (RFM)

Subtelna muzyka, która pozwoli każdemu wspaniale się wyciszyć i pożeglować marzeniami aż po horyzont dobrego samopoczucia. Delikatne flet i harfy wspaniale komponują się z optymistycznym rytmem, tworząc razem swoistą symfonię na cześć poprawy samopoczucie i radości życia. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie:

Albumy MP3 , Albumy CD, do groty solnej, tempo spoczynkowe 60 bmp, muzyka do relaksacji, 48-66 bmp - wolne , Muzyka w/g tempa , muzyka do biblioteki, muzyka do świetlicy, muzyka do herbaciarni , muzyka do domów wczasowych, muzyka do sanatorium, muzyka do apteki, muzyka do drogerii, dla organizatorów imprez, do galerii sztuki, muzyka dla szkół rodzenia, muzyka dla ludzi starszych, do miejsc publicznych, muzyka uspokajająca, muzyka z naturą, muzyka do relaksacji, Arnd Stein VTM, muzyka do słuchania, Marki muzyczne, muzyka i odgłosy morza, Muzyka i natura, muzyka do Reki, muzyka do Pilates, Muzyka do ćwiczeń, do galerii handlowej, muzyka do kawiarni, muzyka do poczekalni, muzyka do spa, muzyka do zabiegów, muzyka do masażu, Muzyka do lokalu, Muzyka lecznicza, muzyka relaksacyjna, new age, Gatunki i style muzyczne, Muzyka relaksacyjna A-Z, Muzyka bez opłat