Muzyka bez opłat

Muzyka relaksacyjna, muzykoterpaia, muzyka tła do lokalu całkowicie zwolniona z dodatkowych opłat w przypadku publicznego odtwarzania. Brak konieczności podpisywania umów z takim organizacjiami jak Zaiks, Stoart, Zpav itp. Bezpłatne, dożywotnie zaświadczenie dołączone jest do faktury zakupu. Wiele gatunków muzycznych, wszystkie formaty i nosniki danych.

Newsletter

Aktualności

Informacje

Publikacje

Muzyka bez opłat

W tej kategorii zebraliśmy wszystkie albumy oraz utwory zwolnione z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz wszystkich organizacji zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym takich jak: Zaiks, Stoart, Zpav oraz Sawp. W przypadku odtwarzania tylko takich produktów w swoim lokalu nie po potrzeby podpisywania umów z wyżej wymienionymi orga...

W tej kategorii zebraliśmy wszystkie albumy oraz utwory zwolnione z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz wszystkich organizacji zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym takich jak: Zaiks, Stoart, Zpav oraz Sawp. W przypadku odtwarzania tylko takich produktów w swoim lokalu nie po potrzeby podpisywania umów z wyżej wymienionymi organizacjami. Nasi klienci otrzymują przy zakupie takiej muzyki odpowiednie dokumenty z dożywotnią licencją oraz naklejki informacyjne. Jeśli chcesz zawęzić wybór szukaj w innych kategoriach i zwróć uwagę przy zakupie czy wybrana płyta ma przy tytyule dopisek RFM.

Więcej

Muzyka bez opłat Jest 220 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 220 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 220 elementów