Muzyka bez opłat

Muzyka bez opłat Zaiks

Zaoszczędź! Muzyka relaksacyjna bez opłat, muzykoterapia, muzyka do firmy, muzyka tła do lokalu całkowicie zwolniona z dodatkowych opłat w przypadku publicznego jej odtwarzania. W przypadku gdy ograniczymy odtwarzanie do muzyki bez opłat nie ma konieczności podpisywania umów z takim organizacjami jak Zaiks, Stoart, Zpav itp. Bezpłatne, dożywotnie zaświadczenie dołączone jest do faktury zakupu. Wiele gatunków muzycznych, wszystkie formaty i nośniki danych.

Newsletter

Informacje

Aktualności

Publikacje

Warto przeczytać jeśli tego szukasz:

Muzyka bez opłat

W tej kategorii zebraliśmy wszystkie albumy oraz utwory zwolnione z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz wszystkich organizacji zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym takich jak: Zaiks, Stoart, Zpav oraz Sawp. W przypadku odtwarzania tylko takich produktów w swoim lokalu nie ma potrzeby podpisywania umów z wyżej wymienionymi orga...

W tej kategorii zebraliśmy wszystkie albumy oraz utwory zwolnione z opłat za publiczne odtwarzanie na rzecz wszystkich organizacji zbiorowego zarządzania prawem autorskim i pokrewnym takich jak: Zaiks, Stoart, Zpav oraz Sawp. W przypadku odtwarzania tylko takich produktów w swoim lokalu nie ma potrzeby podpisywania umów z wyżej wymienionymi organizacjami. Klinet otrzymuje bezpłatnie dokumenty z dożywotnią licencją oraz naklejką informacyjną "muzyka bez opłat" . Jeśli chcesz zawęzić wybór szukaj w innych kategoriach i zwróć uwagę przy zakupie czy wybrana płyta ma przy tytyule dopisek RFM.

Więcej

Muzyka bez opłat Jest 229 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 229 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 229 elementów